احمد دنيامالي براي چهار سال ديگر رئيس فدراسيون قايقراني شد

مجمع انتخابات فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب با انتخاب احمد دنيامالي به عنوان رئيس اين فدراسيون به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، مجمع انتخابات فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب در حالي صبح امروز 29 آذرماه در محل آکادمي کميته ملي المپيک ايران برگزار شد که تنها احمد دنيامالي براي احراز پست رياست اين فدراسيون نامزد شده بود. در اين مجمع که به رياست حميد سجادي برگزار شد احمد دنيا مالي از مجموع 36 راي موفق به کسب 34 راي شد. دو راي نيز سفيد به صندوق انداخته شده بود. در اين مجمع عليرضا سليماني به عنوان بازرس فدراسيون معرفي شد.
حميد سجادي معاون و رئيس مرکز توسعه قهرماني سازمان تربيت بدني در اين جلسه با تشکر از زحمات کادر فدراسيون قايقراني گفت: اين رشته آبي در زمره رشته‌هاي کميته ورزش‌هاي پرمدال قرار دارد و با مطالعه‌اي که روي برنامه‌هاي تمامي رشته‌هاي اين کميته انجام داديم به اين نتيجه رسيديم که قايقراني بهترين برنامه‌ها را براي رسيدن به موفقيت پيشنهاد داده است و به اين برنامه ها عمل مي کند.
وي افزود: به غير از رشته‌هاي پرافتخار و مدال‌آور در کشور مانند کشتي و وزنه برداري و غيره مي توان قايقراني را در کسب مدال‌هاي بي شمار براي کشورمان يکي از موفق‌ترين فدراسيون‌ها معرفي کرد.
دراين جلسه احمد دنيامالي به عنوان رئيس فدراسيون قايقراني گزارش کاملي را از برنامه‌هاي چهار سال گذشته و برنامه‌هاي آتي اين فدراسيون به حاضرين ارائه داد.
اين مجمع به رياست حميد سجادي رئيس مرکز توسعه قهرماني سازمان تربيت بدني و با حضور نماينده سازمان بازرسي کشور، روساي هيئت‌هاي قايقراني استان‌ها، نماينده ورزشکاران، مربيان و داوران، باشگاه‌ها و سازمان‌ها برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.