قايقرانان کشورمان به نيمه نهايي راه يافتند

با آغاز رقابت هاي کاپ 3 جهاني آبهاي آرام و برگزاري مسابقات مسافت 1000 متر قايقرانان کشورمان امروز 2 خرداد ماه به نيمه نهايي راه يافتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي کاپ 3 جهاني آبهاي آرام از صبح امروز 2 خرداد ماه در سگد مجارستان آغاز شد. در اولين روز رقابت ها در دور مقدماتي مسافت 1000 متر قايقرانان کشورمان در 5 ماده به مصاف حريفان خود رفتند.

در کاياک يکنفره 1000 متر احمدرضا طالبيان با حريفان خود رو به رو شد و در نهايت با زمان 3:58.94 دقيقه چهارم شد و به نيمه نهايي راه يافت. وي در نيمه نهايي با حريفاني از نروژ، چين، انگليس، استراليا، دانمارک، روسيه، قبرس و سوئد مسابقه خواهد داد.

در کانوي يکنفره 1000 متر ابتدا شاهو ناصري با حريفان رو به رو شد و با زمان 4:35.53 دقيقه در رده پنجم قرار گرفت و سپس عادل مجللي در مسابقه ديگر مقدماتي با کسب زمان 4:37.45 دقيقه ششم شد. قايقرانان کشورمان به دور نيمه نهايي راه يافتند و در آن مرحله با حريفاني از قزاقستان، اسلواکي، کانادا، مجارستان، ايتابيا، فرانسه و پرتغال رقابت مي کنند.

در کاياک دونفره 1000 متر علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي پس از رقابت در دور مقدماتي به نيمه نهايي صعود کردند. قايقرانان کشورمان در اين ماده در نيمه نهايي با حريفاني از ژاپن، انگليس، صربستان، روسيه، فرانسه، دانمارک، آمريکا و روماني ديدار خواهند کرد.

در کانوي دونفره 1000 متر 2 قايق از کشورمان حضور داشت. علي اجاقي و محسن سعادتخواه در دور مقدماتي با زمان 4:02.07 دقيقه هفتم شدند و به نيمه نهايي راه يافتند. در دور نيمه نهايي اجاقي و سعادتخواه با حريفاني از ژاپن، ليتواني، روماني، آلمان، مجارستان، فرانسه، لاتوآ و چين مسابقه مي دهند.

پژمان ديوسالاري و کيا اسکنداني در رقابت گروه ديگر مقدماتي با کسب زمان 4:06.33 دقيقه هفتم شدند و به راهي نيمه نهايي شدند. اين 2 قايقران در نيمه نهايي نيز با رقبايي از کانادا، فرانسه، لهستان، کوبا و چين رو به رو مي شوند.

در کاياک چهارنفره 1000 متر احمدرضا طالبيان، فرزين اسدي، امين بوداغي و حميد ترکي در دور مقدماتي با زمان 3:10.18 دقيقه چهارم شدند. تيم کشورمان در اين ماده نيز راهي نيمه نهايي شد و در اين دور با رقبايي از نيوزلند، کانادا، ايتاليا، لهستان، روسيه، آرژانتين و 2 نماينده از آلمان مسابقه مي دهند.

اين رقابت ها بعد از ظهر امروز 2 خرداد ماه با برگزاري دور نيمه نهايي ادامه پيدا مي کند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.