قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام تمرينات خود را آغاز مي کنند

در ادامه تمرينات مستمر و بدون وقفه قايقرانان دختر و پسر تيم ملي آبهاي آرام هشتمين مرحله اردوي آماده سازي از امروز 7 دي ماه آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اعضاي تيم ملي آبهاي آرام کشورمان که به منظور حضوري موفق در بازيهاي آسيايي گوآنگجو از امروز به مدت 21 روز به اردو خواهند رفت تا در ادامه اردوهاي تدارکاتي خود را زير نظر مربيان آماده کنند.
استانهاي تهران، مازندران و گيلان ميزبان کاياک و کانوسواران ملي پوش کشورمان خواهند بود. تيم ملي بانوان متشکل از نجمه سجادي از گيلان، آزاده محمدي و افسانه سپهري از کرمانشاه زير نظر ويوچسلاو يولداشف سرمربي و رعنا بهلولي کمک مربي خود در درياچه مجموعه ورزشي آزادي تهران به تمرين مي پردازند.
ملي پوشان تيم آقايان نيز در درياچه آزادي تمرينات خود را پيگيري خواهند کرد. عباس صيادي و محسن سعادتخواه از گيلان، امين بوداغي، حسين سينکايي و اروند درويش از مازندران، احمدرضا طالبيان از اصفهان، شاهو ناصري از کردستان، عليرضا عليمحمدي و آرمين شهبازي از تهران و عادل مجللي از گلستان به سرمربيگري لوتار شفر، ايرج اقليمي مدير تيمهاي ملي و الياس اقليمي مربي تيم در اين اردو حضور دارند. پدرام دادک، حميد ترکي و هيمن جوانمردي نيز از تيم ملي ب و به مربيگري انوش عباسي در درياچه آزادي به اردو مي روند.
قايقرانان تيم ملي ب نيز در 2 استان ديگر تمرين خواهند کرد که بر اين اساس فرزاد مظلوم، علي ميرزايي، آرش بصارت دار، پوريا مسافري، آرمين بخشي زاد، رحمت قادري، سعيد فضل اولي و هادي صياد سروري به مربيگري سيد محمد مرتضوي در استان گيلان، احمد بنده زاده، فرزين اسدي و محمدرضا نيک منش نيز به مربيگري حسين ملکي در استان مازندران تمرين خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.