اردوي تيم ملي جوانان روئينگ مردان ادامه مي يابد

اردوي تيم ملي روئينگ مردان جوانان که از 2 خرداد ماه در سنقر استان کرمانشاه آغاز شده بود تا 30 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم ملي روئينگ مردان جوانان کشورمان که خود را براي حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا آماده مي کند از 2 خردادماه در اردو حاضر بودند. اين مرحله از اردوي تيم ملي تا 30 خرداد ادامه خواهد داشت و پس از آن قايقرانان پس از يک هفته استراحت از 6 تير ماه دور جديد تمرينات خود را آغاز مي کنند و تا 26 تيرماه تمرينات خود را انجام خواهند داد.
مسابقات قهرماني جوانان آسيا روئينگ مهر ماه سال جاري به ميزباني نانجينگ چين برگزار خواهد شد.
فرشته قيطاني به عنوان سرپرست، محمد علي قرائت مربي و کيهان شمسي و ميثم عباسي به عنوان دستيار مربي اعضاي کادر فني اين تيم هستند.
ميلاد پوينده و محمد باقري ساراجوق از آذربايجان غربي، حامد خدري از بوشهر، اميد عابد، شاهين رزاقي، امير آقازاده و آرمين کرم بين از تهران، بهرام پيري از زنجان، امير راهنماي رونقي از گيلان ، محمد رستمي از لرستان، محمد حمزه نتاج و مهدي حسين تبار از مازندران نفرات دعوت شده به تيم ملي جوانان روئينگ مردان هستند. همچنين خشايار عباس آبادي از تهران، عماد شادمان از گيلان و اسماعيل اصغري از تيم ملي زير 23 سال به همراه اين تيم تمرينات خود را پيگيري خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.