در ژاپن به اهداف تعيين شده دست پيدا کرديم

سرپرست فدراسيون قايقراني در خصوص رقابت هاي کاپ روئينگ آسيا بيان کرد: به نظرم سطح مسابقات بسيار بالا آمد البته تحليلي که مربيان از رقابت ها داشتند نيز اين چنين بود. به علاوه تلاش مربيان و قايقرانان در تمام مواد ستودني بود و نتايج قابل قبولي هم گرفته شد.
احمد گواري با اشاره به کسب 3 مدال توسط روئينگ سواران کشورمان در کاپ آسيا اظهار داشت: ما در 4 ماده حضور داشتيم و در 3 ماده موفق به کسب مدال شديم. در روئينگ تکنفره بانوان نيز در جايگاه پنجم قرار گرفتيم که آن هم در جاي خود نتيجه خوبي بود. البته سطح بازيهاي آسيايي بسيار بالاتر است و براي حضور موفق در اين رقابت ها بايد بيشتر تلاش کنيم و کار زيادي در پيش داريم.
وي افزود: اين مسئله را هم بايد در نظر بگيريم که رقباي پاروزنان ما در اين مسابقات در پيست هاي استاندارد روئينگ تمرين مي کنند اما بچه هاي ما در پيست 1000 متري درياچه آزادي که مخصوص آبهاي آرام است اردو داشتند. با در نظر گرفتن جميع جهات حتما نتايج قابل قبول است.
گواري با اشاره به نظر مربيان در خصوص آمادگي 70 درصدي پاروزنان در رقابت هاي کاپ اظهار داشت: البته با تحليلي که پيش از مسابقات داشتيم، مربيان سطح آمادگي قايقرانان را 70 درصد اعلام کردند چراکه هدف ما بازيهاي آسيايي است و نقطه اوج ورزشکاران در آن رقابت ها خواهد بود. هدف اصلي ما از حضور در اين رقابت ها ارزيابي شرايط خودمان و رقباي آسيايي بود که تا حد زيادي به اين هدف دست پيدا کرديم.
سرپرست فدراسيون قايقراني با اشاره به رقابت قايقرانان آبهاي آرام در کاپ 2 و 3 جهاني توضيح داد: البته در ارتباط با چک و مجارستان در جريان شرايط تيم آبهاي آرام نيز قرار داريم. تحليل مدير فني تيم ملي از آن مسابقات مثبت است و به اهداف خود تا اين لحظه رسيدند و گزارش کامل از وضعيت تيم پس از بازگشت از مجارستان ارائه خواهد شد.
گواري در پايان عنوان کرد: تا زماني که در فدراسيون قايقراني حضور دارم تلاش خواهم کرد کارها با آرامش انجام شود. هدف فعلي ما آمادگي و حضور موفق در بازيهاي آسيايي است و تاکنون همه فعاليت ها فدراسيون طبق برنامه و با نظم و آرامش انجام شده و اميدواريم تا اينچئون نيز وضعيت به همين نحو ادامه پيدا کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.