عادل مجللي در نيمه نهايي اول شد و به فينال A صعود کرد

در ادامه رقابت هاي کاپ 3 جهاني آبهاي آرام، عادل مجللي در کانوي يکنفره 200 متر براي اولين بار به فينال A راه پيدا کرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در روز دوم مسابقات کاپ 3 جهاني آّبهاي آرام، رقابت هاي مسافت 200 متر با حضور نمايندگان کشورمان برگزار شد. در اين رقابت ها عادل مجللي در کانوي يکنفره 200 متر در دور مقدماتي با زمان 42.93 ثانيه چهارم شد و به نيمه نهايي راه يافت. در دور نيمه نهايي مجللي با کسب رکورد درخشان 40.60 ثانيه به فينال A صعود کرد. او در فينال A با حريفاني از فرانسه، ليتواني، پرتغال، ژاپن، روسيه، مجارستان، کانادا و آلمان رقابت خواهد کرد. اين براي اولين بار است که يک کانوسوار از کشورمان در رقابت هاي کاپ جهاني به فينال A راه پيدا مي کند.

شاهو ناصري ديگر پاروزن کشورمان در اين ماده در دور مقدماتي با زمان 45.10 ثانيه ششم شد و به نيمه نهايي رفت. او در دور نيمه نهايي با زمان 43.89 دقيقه نهم شد و از راه يابي به فينال بازماند.

عليرضا عليمحمدي در کاياک يکنفره 200 متر در دور مقدماتي با کسب رکورد 39.37 ثانيه هفتم شد و به نيمه نهايي صعود کرد. در نيمه نهايي نيز عليمحمدي با زمان 38.45 ثانيه نهم شد و از راه يابي به فينال بازماند.

افشين شعباني ديگر نماينده کشورمان در اين ماده در مقدماتي با کسب زمان 39.42 ثانيه هشتم شد و به نيمه نهايي رفت. شعباني در نيمه نهايي نيز با رکورد 38.47 ثانيه هفتم شد و نتوانست به فينال برود.

آرزو حکيمي در کاياک يکنفره 200 متر بانوان در دور مقدماتي با زمان 46.79 ثانيه پنجم شد و در دور نيمه نهايي با زمان 42.64 ثانيه ششم شد و راهي فينال C شد. حکيمي در فينال C با رقبايي از ژاپن، صربستان، آرژانتين، انگلسي، دانمارک، قزاقستان و 2 حريف از چين رو به رو مي شود.

مينا عبدالهي ديگر نماينده کشورمان در اين ماده در رقابت مقدماتي با زمان 49.26 ثانيه هفتم شد و به نيمه نهايي رفت. او در دور نيمه نهايي با زمان 46.42 ثانيه نهم شد و از حضور در ادامه مسابقات باز ماند.

در کاياک دونفره 200 متر مردان 2 قايق از کشورمان حضور داشتند. افشين شعباني و آرمين بخشي زاد در دور مقدماتي با زمان 35.65 ثانيه هفتم شدند. عليرضا عليمحمدي و امين بوداغي نيز با زمان 36.91 ثانيه هفتم شدند. نمايندگان کشورمان در اين ماده از راه يابي به نيمه نهايي راه يافتند.

اين رقابت ها با برگزاري مسابقات فينال مسافت 200 متر صبح فردا 4 خرداد ماه در مجارستان دنبال خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.