حضور گانيو در تيم ملي باعث پيشرفت روئينگ تک پاروي ايران مي شود

مربي تيم ملي روئينگ تک پاروي مردان گفت: حضور شخرت گانيو در کادر فني تيم ملي و استفاده از تجربيات او کمک زيادي به پيشرفت قايقراني و رشد روئينگ در کشور مي کند.
افشين فرزام ادامه داد: ما از فدراسيون درخواست کرديم تا با اضافه کردن يک مربي سطح بالا و با تجربه خارجي به کادر فني تيم، حمايت بيشتري در جهت پيشرفت سريع تر روئينگ انجام دهند که خوشبختانه با نظر مساعد فدراسيون اين کار انجام شد.
وي افزود: گانيو مربي بزرگ و با سابقه اي است و ما با استفاده از تجربيات او مي توانيم پيشرفت خوبي در روئينگ داشته باشيم.
فرزام از آمادگي نسبي قايقرانان تيم ملي خبر داد و اظهار داشت: از 6 فروردين اين مرحله از اردو را با تمرينات داخل آب و حضور 16 قايقران آغاز کرديم و در ادامه تمرينات تخصصي و تکنيکي را دنبال خواهيم کرد تا قايقرانان آمادگي کامل را کسب کنند.
وي سال 89 را سال شروع روئينگ تک پارو در کشور دانست و تصريح کرد: سال 89 شروع کار براي روئينگ تک پارو بود و ما خيلي خوب شروع کرديم و روند رو به رشد و پيشرفت مطلوبي داشتيم و اگر اين روند در سال 90 نيز ادامه داشته باشد قطعا نتايج بسيار خوبي را کسب خواهيم کرد.
مربي تيم ملي روئينگ تک پارو سطح مسابقات قهرماني کشور سال گذشته را که باعث دعوت نفرات بيشتري به تيم ملي شد، خوب عنوان کرد و افزود: مسابقات قهرماني کشور اواخر اسفندماه سال گذشته در شرايط مطلوبي برگزار شد و حضور قايقرانان ملي پوش باعث رقابت بيشتري در بين ورزشکاران شد.
وي افزود: اکثر نفرات برتر از ملي پوشان بودند و ديگر نفراتي که در مسابقات خوب ظاهر شدند به اردوي تيم ملي دعوت شدند.
فرزام سال 90 را سال سختي پيش بيني کرد و افزود: مسابقات زيادي را در پيش داريم از جمله مسابقات قهرماني آسيا، قهرماني جهان، کاپ هاي جهاني و انتخابي المپيک و نزديک ترين آن ها مسابقات جهاني است که تير ماه در هلند برگزار خواهد شد.
وي گفت : تمرينات را به طور منظم و با برنامه انجام مي دهيم تا با قدرت در مسابقات پيش رو شرکت کنيم و علاوه بر کسب نتايج خوب به حضور در المپيک نيز مي انديشيم.
فرزام تلاش و زحمات فدراسيون را قابل تقدير دانست و ادامه داد: اضافه کردن يک مربي با تجربه به کادر فني تيم کار بزرگي بود که فدراسيون انجام داد و اميدواريم با حمايت هاي مسئولان بتوانيم به زودي سکوهاي آسيايي و جهاني را کسب کنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.