بزرگترين هدفمان قهرماني آسيا در ايران است

مربي تيم ملي کانوي کشورمان گفت: تمام تلاشمان اين است که در مسابقات قهرماني آسيا که مهرماه در ايران برگزار مي شود بهترين نتايج را بگيريم.
الياس اقليمي شرايط اردوهاي تيم را مناسب دانست و ادامه داد: قايقرانان در حال حاضر در شرايط و آمادگي مطلوبي به سر مي برند و تمرينات خود را براي کسب نتايج مطلوب پيگيري مي کنند.
وي سال 90 را سال سخت و پرکاري دانست و افزود: مسابقات متعددي را پيش رو داريم که از 15 ارديبهشت با برگزاري مسابقه کاپ 1 جهاني در لهستان آغاز مي شود و با فاصله هاي کوتاه مسابقات کاپ2 و 3، قهرماني جهان، جوانان جهان و قهرماني آسيا برگزار مي شود که تلاش مي کنيم بهترين نتايج را در اين مسابقات کسب کنيم.
اقليمي در خصوص کسب سهميه المپيک اظهار داشت: کسب سهميه المپيک بسيار دشوار است و ما بايد براي حضور در المپيک تلاش زيادي انجام دهيم.
مربي تيم ملي کانو بيان داشت: شاهو ناصري اولين اميد ما براي کسب سهميه در اين رشته است. به همين خاطر براي وي برنامه ويژه اي داريم تا بتواند به اين مهم دست يابد.
وي ادامه داد: با اعزام او به بيشترين مسابقات و اردوهاي برون مرزي اميدواريم ضمن کسب تجربه با آمادگي کامل در مسابقات شرکت کند و بتواند سهميه المپيک را کسب کند.
اقليمي سطح مسابقات قهرماني کشور که سال گذشته در تهران برگزار شد را مطلوب دانست و افزود: رقابت ها در شرايط خوبي برگزار شد و از سطح خوبي برخوردار بود.
وي ادامه داد: بيشتر قهرمانان کشور از قايقرانان باتجربه ملي پوش بودند و البته انتظاري غير از اين هم نداشتيم.
مربي تيم ملي در خصوص مسابقات قهرماني کشور بيان داشت: از امسال و طبق تقويم فدراسيون مسابقات قهرماني کشور در شرايط بهتري انجام مي شود که مي تواند به قدرتمند تر شدن تيم ملي کمک زيادي کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.