حمايت از مربيان جوان نتايج مطلوبي را در پي خواهد داشت

مربي تيم ملي کانوپولوي مردان گفت: از جمعه دوم تيرماه اردوي آمادگي خود را به منظور حضور در مسابقات قهرماني جهان آغاز خواهيم کرد.
ابوذر قاضي عسگر ادامه داد: در اين مسابقات با تيم هاي سوئيس، نيوزلند و ايرلند همگروه هستيم. تيم هاي سوئيس و نيوزلند از بهترين هاي جهان هستند اما ما هم تلاشمان را مي کنيم تا بهترين نتيجه را بدست آوريم.
وي افزود: مرحله جديد اردوي تيم را با حضور 11 قايقران آغاز مي کنيم البته اين نفرات ثابت نيستند و ما ديگر قايقرانان را هم تست خواهيم کرد تا در نهايت بهترين نفرات در اردوي تيم ملي شرکت کنند.
قاضي عسگر بيان کرد: با توجه به فرصت 2 ماه و نيمه تا مسابقات خيلي زمان نداريم و بايد با سرعت بيشتري روند آمادگي تيم را دنبال کنيم.
وي ادامه داد: پيشنهاد حضور در يک مسابقه بين المللي را پيش از رقابت هاي قهرماني جهان به فدراسيون داده ايم. در صورت حضور در اين رقابت ها با آمادگي بيشتري در مسابقات حاضر مي شويم چون بهترين نفرات که در قهرماني جهان حضور دارند در اين مسابقات شرکت مي کنند.
قاضي عسگر خاطرنشان کرد: اميدواريم حمايتي که فدراسيون از مربيان جوان در پيش گرفته ادامه داشته باشد. اين سياست فدراسيون حتما جواب مي دهد و مسئولين مطمئن باشند با حمايت از مربيان جوان نتايج مطلوبي خواهيم گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.