شانس زيادي براي موفقيت در اينچئون داريم

مربي تيم ملي قايقراني اسلالوم بانوان گفت: به دليل اينکه اسلالوم در آبهاي آرام براي اولين بار در بازيهاي آسيايي برگزار مي شود، اطلاع دقيقي از حريفان در اين مسابقات نداريم.
کتايون اشرف اظهار کرد: رقابت‌هاي اسلالوم در آبهاي آرام اولين بار است که در يک رويداد بين‌المللي و رسمي براي بزرگسالان برگزار مي‌شود به همين دليل ما هيچ اطلاعاتي درباره تيم‌ها نداريم و نمي‌دانم هر کشوري داراي چه توانايي‌هايي است. همچنين يک مشکل ديگر اين است که هيچ سابقه و رکوردي از مسابقات وجود ندارد که من بتوانم براي آناليز تيم‌ها به آن مراجعه کنم.
او ادامه داد: اين مسابقات براي همه کشورها جديد است و وضعيت مخصوص ما نيست و خيلي مشتاقم ببينم کشورهاي صاحب نام چه عملکردي در اسلالوم در آبهاي آرام دارند.
اشرف درباره شانس ايران براي موفقيت در بازي‌هاي آسيايي، تصريح کرد: تيم ايران پيست آب‌هاي خروشان ندارد و خو‌شبختا‌نه اين بازي‌ها هم در آب‌هاي آرام برگزار مي‌شود و آشنايي بازيکنان ما با همين وضعيت باعث مي‌شود شانس ما براي موفقيت بيشتر باشد.
مربي تيم ملي قايقراني اسلالوم بانوان در ادامه افزود: خو‌شبختا‌نه در ايران استعدادهاي بسيار خوبي مخصوصا در بخش بانوان براي اسلالوم وجود دارد و با توجه به همين شرايط و تلاش بازيکنان در اردو که از جان و دل مايه مي‌گذراند، اين دوره فرصت خوبي براي بازيکنان ماست، چرا که در چهار سال آينده تيم‌ها شناخته‌ شده‌تر هستند و سرمايه‌گذاري ديگر کشورها در قايقراني اسلالوم افزايش مي يابد. بنابراين کار براي نتيجه‌ گرفتن سخت مي‌شود.
او درباره شرايط تمرينات تيم ملي گفت: تمرينات خوب پيش مي‌رود و بچه‌ها هم خوب تلاش مي‌کنند و همه چيز همان طور است که انتظار داريم. اميدوارم از اين به بعد هم وضعيت همين طور باشد تا نتيجه‌ خوبي در اينچئون بگيريم.
کتايون اشرف درباره برگزاري اردوهاي تدارکاتي هم، اظهار کرد: فکر مي‌کنم يک اردوي تدارکاتي برون مرزي برگزار کنيم. اردو بايد در کشوري برگزار شود که پيست هاي استاندارد خوبي داشته باشد اما هنوز چيزي قطعي نشده و من به اين اعزام مطمئن نيستم.
مربي تيم ملي قايقراني اسلالوم بانوان در پايان درباره تست انتخابي نفرات اعزامي به اينچئون گفت: کادر فني تصميم گرفت يک فرصت ديگر به بازيکناني که در اردو نيستند بدهد تا در تست انتخابي شرکت کنند. در تستي که ما از بازيکنان مي‌گيريم اگر نفراتي رکوردهاي خوبي بزنند و توانايي بهتري نسبت به ديگران داشته باشند را اعزام مي‌کنيم. نفرات اصلي دو ماه قبل از اعزام به بازي‌هاي آسيايي معرفي مي‌شوند و اميدوارم اين اردوها و تست‌ها باعث موفقيت و بالا رفتن روحيه بازيکنان و همچنين مطرح شدن خانم‌ها در اين رشته شود.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.