نتايج قايقرانان کشورمان در مسابقات بين المللي بوخوم چشم گير بود

مربي تيم ملي جوانان آبهاي آرام گفت: پيش از اين با 8 نفر تمرينات تيم ملي دنبال مي شد اما با حمايتي که فدراسيون انجام داده توانستيم نفرات مدنظرمان را به اردو دعوت کنيم و از اول تيرماه با حضور 14 قايقران تمرينات را ادامه خواهيم داد.
حسين ملکي ادامه داد: با توجه به شرايط مهيا شده بر طبق برنامه هاي فدراسيون تمريناتمان را پيگيري مي کنيم. تيم ملي جوانان خود را براي مسابقات قهرماني جهان و قهرماني آسيا سال آينده آماده مي کنيم.
وي افزود: نتايج خوب جوانان در مسابقات که از مسابقات قهرماني آسيا سال گذشته آغاز شده ادامه خواهد داشت. همانطور که در مسابقات بين المللي بوخوم شاهد بوديم و جوانان ما براي اولين بار در يک مسابقات بين المللي نتايج درخشاني گرفتند.
ملکي بيان کرد: نتايج بوخوم بايد توسط کارشناسان تحليل شود اگر اين بررسي صورت گيرد مشخص خواهد شد که قايقرانان جوان کشورمان نتايج چشمگيري در اين رقابت ها گرفتند.
وي افزود: مسابقات بين المللي بوخوم 60 سال است که برگزار مي شود و بهترين هاي جوانان جهان در اين رقابت ها شرکت مي کنند. در اين دوره مسابقات 13 کشور و چندين باشگاه اروپايي حضور داشتند که قايقرانان کشورمان موفق به کسب اين نتايج شدند.
ملکي اظهار داشت: ما نيز با شناسايي نقاط ضعف و قدرتمان در اين رقابت ها تمريناتمان را ادامه خواهيم داد و اميدواريم با حمايت هايي که فدراسيون از بخش جوانان تيم ملي دارد اين نتايج ادامه دار باشد.
وي خاطرنشان کرد: سال آينده مسابقات قهرماني جوانان جهان و قهرماني آسيا را پيش رو داريم. طبق سياست فدراسيون تمرکزمان را بر روي رشته هاي المپيکي گذاشتيم و با شناسايي قايقراناني که در اين مواد مستعدند تمريناتمان را با قدرت پيگيري مي کنيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.