بادبانهاي ايران در خليج فارس برافراشته شد

تيم ملي بادباني کشورمان که جهت شرکت در مسابقات بين المللي قطر عازم اين کشور شده بود تمرينات خود را در خليج فارس دنبال مي کند.
بابک فرزام خواه سرپرست تيم اعزامي کشورمان گفت : اين رقابتها با حضور 114 قايقران بادباني از24 کشور الجزاير ، استراليا ،بحرين ،برزيل ،مصر، هند،ايران ، ايتاليا،قزاقستان، کويت،مالزي، مراکش،نيوزلند،هلند،پاکستان،قطر،صربستان،آفريقاي جنوبي،سودان،سوريه و امارات در رشته هاي اپتيميس ، راديال، ليزر 7/4 ، ليزر استاندارد، 470 و هابي 16 برگزار مي شود و 17 ورزشکاردختر و 97 ورزشکار پسر با هم به رقابت مي پردازند.
وي بيان کرد: تيم هاي سنگاپور و مالزي که جزء بهترين هاي آسيا ، استراليا و نيوزلند که جزء بهترينهاي آسيا و جهان هستند، در اين رقابتها حضور دارند.
فرزام خواه افزود: در کنفرانس مطبوعاتي که برگزار شد علي ناصر تلفت دبير فدراسيون روئينگ و سيلينگ قطر از حضور تعداد کثير قايقرانان بادباني اظهار خوشحالي کرد و گفت:” تا به حال در قطر اين تعداد قايقران بادباني نديده ايم.”
وي ادامه داد: تيم کشورمان به عنوان اولين تيم وارد دوحه شد و بعد از ما نيز مالزي، آفريقاي جنوبي و سودان به قطر آمدند و قايقرانان کشورمان از روز اول حضورشان در قطر از ساعت 10 صبح تا 7 بعدازظهر تمرينات خود را پيگيري مي کنند.
فرزام خواه تصريح کرد: در اين مسابقات که از فردا 1٣ بهمن آغاز خواهد شد و تا 19 بهمن ادامه دارد، تيم ملي کشورمان در کل 12 مسابقه انجام خواهد داد.
روح اله صياد ناهد، مجيد سيفي سنگاچيني ، سياوش رجبي و حسين عيسي پوربشمني ورزشکاران تيم ملي بادباني کشورمان هستند که به مربيگري خالد پرويز در اين مسابقات حضور دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.