پيشرفت بادباني در ايران بيش از حد انتظار است

کمک مربي تيم ملي بادباني گفت:پيشرف بادباني در ايران بيش از حد انتظار است و اميدوراريم با برنامه ريزي دقيقي که فدراسيون انجام داده در المپيک لندن حضور داشته باشيم.
عمار رئوفي ادامه داد: حضور در المپيک براي رشته ما که کمتر از 3 سال از فعاليتش در کشور مي گذرد يک موفقيت بزرگ محسوب مي شود و در حال حاضر مهمترين هدفمان راه يافتن به المپيک است.
وي در رابطه با اولين مرحله اردوي تيم ملي در سال جديد بيان کرد: اين مرحله از اردو با حضور 19 قايقران تيم ملي به مدت 21 روز در پايگاه قهرماني سنگاچين بندرانزلي برگزار خواهد شد.
رئوفي شرايط برگزاري اردو را مناسب دانست و اظهار داشت: بچه ها از آمادگي نسبي برخوردار هستند و ما تيم را براي مسابقات طبق تقويم فدراسيون آماده مي کنيم.
وي از برنامه ريزي بلند مدت براي موفقيت در مسابقات انتخابي المپيک خبر داد و افزود: فدراسيون يک برنامه بلند مدت براي حضور در المپيک دارد که ما با برگزاري اردوهاي پي در پي و تمرينات پرفشار در راه رسيدن به اين هدف تلاش مي کنيم.
رئوفي حضور خالد پرويز را در پيشرفت بادباني ايران بسيار موثر دانست و تصريح کرد: خالد پرويز يک مربي پايه شناخته شده است و اگر به او در اجراي برنامه هايش کمک شود مي تواند بادباني ايران را خيلي زود به سکوهاي آسيايي و جهاني برساند.
کمک مربي تيم ملي حمايت هاي فدراسيون را قانع کننده دانست و بيان داشت: فدراسيون در حد توان از ما حمايت مي کند و اميدواريم با اجرايي کردن برنامه ها و برگزاري اردوهاي مستمر جواب زحمات مسئولين را بدهيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.