ششمين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي کانوپولو بانوان برگزار مي شود

ششمين اردوي تدارکاتي تيم ملي کانوپولو زنان کشورمان که خود را جهت حضوري قدرتمند در رقابتهاي جهاني کانادا آماده مي کنند از فردا 8 خرداد ماه آغاز مي شود. به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، در اين اردو که در درياچه مجموعه ورزشي آزادي و به مدت 14 روز برگزار مي شود 10 نفر از قايقرانان حضور خواهند داشت. ميتراخبازعاشور ، ليلا خليلي از گيلان، دلارام مرزآبادي از تهران ، بهنوش رحماني ، فاطمه کشاني ، شيوا مولوي نيا و ريحانه عمرو از اصفهان، عاليه جان نثار از فارس، مريم زنبق از کرج و الهام تحيقي از خراسان رضوي زير نظر مهران قزلباش ، سرمربي و الهه عمرو کمک مربي تيم به تمرين مي پردازند.
پيش از اين نيز از 6 خرداد ماه تيمهاي ملي جوانان و بزرگسالان مردان ششمين مرحله اردوي آماده سازي خود را زير نظر مربيان آغاز کردند. اين اردوها در درياچه آزادي به مدت 2 هفته ادامه خواهد داشت.
محمود ميزبان و روزبه مردابي از گيلان ، عرفان خليلي ، عليرضامحمد و محسن شيخلووند ازتهران ، سيد ابوذر قاضي عسگر از اصفهان ، مهدي مهرداد آذر از اردبيل ، سالار محسن زاده از کرج ، فواد تازيک از فارس و ارسلان تهامي از کرمانشاه به سرمربيگري ساسان مقدس و اميدرفيع نيا مربي خود درتيم بزرگسالان تمرينات خود را پيگيري مي کنند.
همچنين ، هومن قربان بيدگلي ، محمدعلي مولايي، مهرگان خيرالهي ، علي قدمي و شايگان خيرالهي از کرج ، محسن بخشعلي پور و سامان صفرپور از گيلان ، علي رحمتي ، اميدبابازاده از مازندران ، رائين ربيعي از تهران ، نيما حجتي از اصفهان و اميرمحمد فتاح پور از کرمانشاه همراه مصطفي ثمري سرمربي تيم و غليرضا آبش زاده کمک مربي به تمرين مي پردازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.