اعزام قايقرانان به کاپ‌هاي جهاني بستگي به رکوردهاي آنها دارد

مدير تيم‌هاي ملي آب‌هاي آرام گفت: براي اعزام به کاپ‌ها و قهرماني جهان وضعيت رکوردي قايقرانان ملاک قرار مي‌گيرد.
اقليمي با اشاره به تمرينات تيم ملي در اردوي آزادي عنوان کرد: تمامي قايقرانان ملي‌پوش آب‌هاي آرام در دو بخش زنان و مردان و رده‌هاي سني جوانان و بزرگسالان زير نظر مربيان خارجي و داخلي تمرينات آمادگي خود را در درياچه آزادي دنبال مي‌کنند.
وي افزود: به مانند سال‌هاي گذشته در رشته آب‌هاي آرام از ارديبهشت تا پايان خرداد ماه 3 کاپ جهاني لهستان، چک و آلمان برگزار مي‌شود. به علاوه امسال مسابقات قهرماني جهان در دو رده سني جوانان و بزرگسالان مجارستان که انتخابي المپيک نيز به شمار مي‌رود را پيش رو داريم. اين در حالي است که مسابقات قهرماني آسيا در تهران نيز که مهر ماه برگزار خواهد شد انتخابي المپيک است و ما اين شانس را داريم که در قالب سهميه آسيا از رقابت‌هاي تهران ورودي لندن را بگيريم.
مدير تيم‌هاي ملي آب‌هاي آرام در خصوص شانس کسب ورودي از سوي قايقرانان تصريح کرد: ما براي طالبيان و ناصري بر اساس وضعيت آمادگي و رکوردهايشان پيش‌بيني کسب ورودي لندن را داريم، به همين منظور اين دو ورزشکار راهي کاپ‌هاي سه گانه جهاني براي کسب آمادگي شرکت در جهاني مجارستان خواهند شد اما ساير پارو زنان بر اساس ميزان آمادگي و رکوردهاي به ثبت رسيده براي اعزام به مسابقات انتخاب خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.