دختران و پسران کاياک و کانوسوار در درياچه آزادي پارو مي زنند

قايقرانان تيم هاي ملي آبهاي آرام کشورمان از 4 بهمن ماه نهمين مرحله اردوي آماده سازي خود را در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز خواهند کرد.
به گزارش ورابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اعضاي تيم ملي بانوان و آقايان آبهاي آرام که کم کم به بازيهاي آسيايي گوآنگجو نزديک مي شوند برخلاف زمستان سال گذشته که به دليل يخ زدن درياچه آزادي اردوهاي خود را در کيش و مالزي برگزار کردند ، در اين روزها از هواي مناسب تهران براي انجام تمرينات نهايت استفاده را مي برند .
نهمين مرحله اردوي آماده سازي قايقرانان آبهاي آرام از 4 بهمن ماه تا 21 روز در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار خواهد شد.
عباس صيادي و محسن سعادت خواه از گيلان، امين بوداغي، حسين سينکايي و اروند درويش از مازندران، احمدرضا طالبيان از اصفهان، شاهو ناصري از کردستان، عليرضا عليمحمدي و سهيل شهبازي از تهران و عادل مجللي از گلستان به سرمربيگري لوتار شفر و ايرج اقليمي به عنوان مدير تيمهاي ملي تمرينات خود را دنبال مي کنند.
ويوچسلاو يولداشف و رعنا بهلولي سرمربي و کمک مربي تيم ملي بانوان نيز تمرينات نجمه سجادي از گيلان و افسانه سپهري و آزاده محمدي از کرمانشاه را زير نظر دارند.
همچنين سحر تاجي از بندرگز، راحله اميري و مونا اخلي از بندر ترکمن، مريم ايزدي مهر و مينا وطني از علي آباد، مريم عشاقي از گرگان و مينا عبدالهي از هرمزگان نيز که در مسابقات پايگاههاي قهرماني موفق شده بودند نظر يولداشف سرمربي تيم ملي را به خود جلب کنند از امروز 30 ديماه به مدت دو هفته در درياچه مجموعه ورزشي آزادي زير نظر سرمربي و کمک مربي تيم ملي تمرين خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.