به موفقيت در مسابقات قهرماني جهان اميدواريم

مربي تيم ملي کانوپولوي جوانان گفت: اگر اردوها مطابق برنامه هايي که تدوين کرديم پيش رود و بتوانيم در رقابت هاي تدارکاتي يک هفته مانده تا مسابقات جهاني شرکت کنيم. هم شانس صعود داريم و حتي به کسب مدال نيز اميد خواهيم داشت. مسابقات قهرماني جهان فرصت مناسبي براي نشان دادن ظرفيت بالاي کانوپولوي جوانان ايران در سطح جهان است.
عليرضا آبش زاده با اشاره شرايط خوب اولين مرحله اردوي آمادگي تيم خود بيان کرد: در مرحله اول اردو 80 درصد بر روي آمادگي هوازي تمرکز داشتيم و 20 درصد هم کارهاي تکنيکي انجام شد. براي انتخاب بچه ها 3 ملاک وجود داشت. اول نفرات اصلي حاضر در مسابقات هند که موفق به کسب مقام قهرماني شده بودند. در اولويت بعدي نفرات حاضر در اردوي رقابت هاي آسيايي و در نهايت نفراتي که در ليگ سال گذشته فعاليت داشتند. فکر مي کنم بهترين نفراتي که مي توانستيم انتخاب کنيم همين نفرات بودند.
وي اضافه کرد: البته با توجه به محدوديت زماني که داريم، اين امکان که اردوها تا زمان برگزاري مسابقات قهرماني کشور به تعويق بيافتد وجود نداشت و بايد تمرينات را آغاز مي کرديم.
مربي تيم ملي کانوپولوي جوانان در خصوص مسابقات قهرماني جهان توضيح داد: ما در گروهي رقابت مي کنيم که آلمان و دانمارک در آن حضور دارند. وضعيت مشخص است آلمان يکي از بهترين هاي دنياست و دانمارک هم تيم خوبي دارد. اما در بخش جوانان ما شرايط خوبي داريم و امکان صعود از گروه و حتي کسب مدال هم وجود دارد.
آبش زاده در خصوص برنامه تمرينات آتي تصريح کرد: از 14 خرداد تمرينات را ادامه مي دهيم. از 20 خرداد به مدت يک هفته بچه ها براي امتحانات دانشگاه مي روند و بعد از آن تا مسابقات قهرماني جهان به طور مستمر در فواصل 12 روزه در اردو خواهيم بود. اميدواريم شرايط به نحوي پيش رود که با حداکثر آمادگي در رقابت ها حضور پيدا کنيم. البته يک دوره مسابقه تدارکاتي پيش از مسابقات برگزار مي شود که حضور در آن تاثير مستقيمي در روند موفقيتمان خواهد داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.