گلستان و تهران ميزبان پسران تيم ملي روئينگ

تيم ملي روئينگ مردان کشورمان در جزيره آشوراده استان گلستان از امروز 30 ديماه مرحله جديدي از تمرينات خود را آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، روئينگي هاي تيم ملي سومين مرحله اردوي خود را در اين جزيره از امروز 30 ديماه آغاز مي کنند و تا 17 بهمن ماه زير نظر ليو چيون سرمربي و جواد محمدي دستيار مربي خود به تمرين مي پردازند.
طاهر کبوتري، محسن شادي نقده و عاقل حبيبيان از آذربايجان غربي، عليرضا اتابکي و سياوش سعيدي از تهران، حسن جهانيان از مازندران و مجتبي شجاعي از زنجان نفرات حاضر در اين اردو هستند که در رشته هاي تخصصي يکنفره و دونفره دوپارو تمرين مي کنند.
ميثم جوهري، وحيد جوهري، ياسر جوهري، اتابک پيشيار، افشار حيدري، سيد ميرحسن موسوي، فرهاد کربلايي قلي زاده و فرزاد کربلايي قلي زاده از آذربايجان غربي، سعيد خزعلي، سهيل نيک بين، ياسر رحمتي، اميرحسن کاوياني و سينا بيژندپور از تهران، فردين حسنوند و سعيد عادلي از لرستان، کيهان شمسي از کرمانشاه، مسعود محمدي از زنجان و جمال الدين رمضاني از خوزستان به مربيگري افشين فرزام و دستيار مربيگري مصطفي پدرام نورايي و حسام الدين عليرضاي تبريزي در اردوي تهران حضور خواهند داشت.
اين نفرات نيز که در رشته هاي چهارنفره سکاندار و بدون سکان و هشت نفره سکاندار يک پارو و دوپارو تمرين مي کنند از 7 بهمن تا 28 بهمن ماه مرحله بعدي اردوي آماده سازي را در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.