در ادامه رقابت ها و با انجام 15 بازي ليگ دسته يک کانوپولوي مردان به پايان خواهد رسيد

رئيس کميته کانوپولوي فدراسيون قايقراني گفت: ليگ دسته يک مردان کانوپولو پنجشنبه 25 فروردين با انجام 15 بازي به پايان خواهد رسيد.
خسرو ابراهيمي ادامه داد: ليگ دسته يک مردان با حضور 16 تيم و تقسيم بندي آنها در 3 گروه آغاز شدو تيم هاي اراک، خراسان شمالي، سمنان، اصفهان، آذربايجان غربي و آذربايجان شرقي در گروه الف، فارس، تهران، چهارمحال و بختياري، ايلام و شهرداري منجيل در گروه ب ، همدان، خراسان رضوي، لرستان، ابهر و زنجان در گروه ج اين رقابت ها حضور داشتند.
وي ادامه داد: تيم هاي اصفهان و خراسان شمالي از گروه الف، چهار محال و بختياري و شهرداري منجيل از گروه ب و همدان و خراسان رضوي از گروه ج به عناوين 3 و 4 گروه خود دست پيدا کردند، اين تيم ها در هفته چهارم رقابت ها با هم ديدار کردند و تيم هاي اصفهان ، همدان ، چهار محال و بختياري ، خراسان رضوي ، خراسان شمالي و شهرداري منجيل به مقامهاي هفتم تا دوازدهم دست پيدا کردند.
ابراهيمي اضافه کرد: تيم هاي اول و دوم هر گروه نيز براي کسب مقام هاي اول تا ششم نجشنبه 25 فروردين با هم به رقابت خواهند پرداخت تا پرونده قهرمان اين دوره از مسابقات مشخص شود.
رئيس کميته کانوپولو افزود: از گروه الف اين بازيها تيم هاي اراک و آذربايجان شرقي، از گروه ب تيم هاي تهران و فارس و از گروه ج تيم هاي زنجان و لرستان به عنوان تيم هاي اول و دوم رقابتها به مرحله نهايي راه پيدا کردند.
وي در خصوص نحوه صعود تيم ها به ليگ برتر بيان کرد: تيم اول دسته يک به طور مستقيم به ليگ برتر راه خواهد يافت و تيم دوم در بازي پلي آف با تيم هفتم ليگ برتر ديدار مي کنند و تيم برنده به ليگ برتر صعود مي کند.
ابراهيمي از توجه ويژه فدراسيون به رشته کانوپولو تشکر کرد و افزود: ليگ دسته يک با 8 تيم آغاز به کار کرد اما در حال حاضر چهارمين دوره ليگ با 16 تيم در حال برگزاري است و اين تعداد تيم نسبت به دوره هاي قبل با رشد صد در صدي روبه رو بوده و اين نشان از توسعه همگاني اين رشته در سطح جامعه و توانايي قايقراني در جذب باشگاه ها و بخش خصوصي دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.