انزلي و تهران ميزبان قايقرانان روئينگ

قايقرانان تيم هاي ملي بانوان و آقايان کشورمان که به دليل امتحانات در تعطيلات به سر مي بردند از امروز تمرينات خود را در انزلي و تهران آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، دختران تيم ملي در انزلي و پسران نيز در درياچه مجموعه ورزشي آزادي از امروز 6 بهمن در حالي تمرينات خود را آغاز مي کنند که مربي انگليسي بانوان و مربي چيني آقايان هفته آينده وارد ايران شده و هدايت تيم هاي ملي را به عهده خواهند گرفت. اين اردو نيز تا يکماه ادامه خواهد داشت.
پاروزنان کشورمان که سال آينده روزهاي پرکاري را در پيش دارند و بايد در مسابقات مختلف آسيايي و جهاني شرکت کرده و اردوهاي زيادي را برگزار کنند، در اين روزهاي سرد زمستاني نيز با پشکار و همت زيادي که دارند تمرينات خود را دنبال مي کنند . ضمن اينکه حضور مربيان جديد که مطمئنا با تکنيک ها و تاکتيکهاي جديد روز دنيا به کشورمان خواهند آمد نيز انگيزه قايقرانان روئينگي را چندين برابر کرده است.
علاوه بر اين فدراسيون براي بهبود عملکرد اعضاي تيم ملي روئينگ کشورمان برنامه هاي فرهنگي مختلفي را برايشان در نظر گرفته است.
محسن شادي نقده ، افشار حيدري، اتابک پيشيار، طاهر کبوتري، عاقل حبيبيان و مصطفي احمدي از آذربايجان غربي، سعيد عادلي و فردين حسنوند از لرستان، سامان قاسمزاده و سروش ديژما از گيلان، سيد مجتبي شجاعي، سيد مسعود محمدي و ميثم رضايي از زنجان، حسن جهانيان از مازندران ، عابدين باقلي از کرمانشاه زير نظر ليو چيون سرمربي و محمدعلي اسدي کمک مربي تمرينات خود را در درياچه مجموعه ورزشي آزادي تهران دنبال مي کنند.
همچنين ، هما حسيني از کرمانشاه، مينا اميني از خراسان شمالي، بهاره عليمرادي و فاطمه خلج هدايتي از تهران، نسيم بن يعقوب، شادي فرج پور، مونا فيضي، لاله مسافري، فاطمه ابرغم، مريم احساني، حميرا برزگر، فائزه باقرپور، آيناز يگانه، لادن نائبي، شعله خداپرستي و آزاده اکبرياز گيلان، ناهيد نوبخت آذربايجان شرقي و بهناز مرادخاني از زنجان به سرمربيگري کولين نورمن بارت و مريم کهن کمک مربي، صحرا ذوالقدرو مائده شريفي دستيار مربي به تمرين خواهند پرداخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.