در اينچئون به دنبال حفظ مدال نقره رقابت هاي قهرماني آسيا هستيم

مربي تيم ملي روئينگ بانوان گفت: در بازي‌هاي آسيايي 2010، بانوان موفق به کسب مدال برنز قايقراني شدند و در مسابقات قهرماني آسيا هم اين مدال تبديل به نقره شد که هدف اصلي ما در بازي‌هاي اينچئون حفظ اين مدال نقره است.

بهناز مرادخاني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره اردوي تيم ملي بانوان براي بازي‌هاي آسيايي اينچئون، اظهار کرد: بلافاصله بعد از بازگشت از مسابقات کاپ آسيايي ژاپن اردوهاي خودمان را آغاز کرديم و در حال حاضر هم در درياچه آزادي مشغول تمرين هستيم. 10 قايقران در اين مرحله از اردو حاضر هستند و تمرينات منظم و با برنامه‌اي را انجام مي‌دهند.

او درباره نفرات اعزامي به اينچئون تصريح کرد: براي انتخاب نفرات اعزامي به بازي‌هاي آسيايي يک بازي انتخابي مي گذاريم تا بهترين نفرات که رکورد بالايي دارند مشخص شوند. هر چند مواد برگزاري مسابقات هنوز تعيين نشده است اما ما تلاش مي‌کنيم تا روزهاي آخر بازيکنان را در اردو نگه داريم.

مرادخاني درباره شانس کسب مدال بانوان در اين بازي‌ها، گفت: در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو بانوان روئينگي موفق شدند يک مدال برنز کسب کنند و در مسابقات قهرماني آسيا اين برنز تبديل به مدال نقره شد. هدف اصلي در بازي‌هاي پيش‌رو هم حفظ همين مدال نقره است، زيرا تيم چين که در همه ماده‌ها مدعي است با اختلاف هشت ثانيه رده اول و مدال طلا را در اختيار دارد.

مربي تيم ملي روئينگ بانوان در پايان درباره کاپ آسيايي ژاپن، تصريح کرد: تيم هنوز به اوج آمادگي خود نرسيده است، ولي با اين حال نتايج به دست آمده خوب بود، البته بايد اشاره کنم کسب نتيجه‌ در اين بازي‌ها مهم نبود. کاپ آسيايي براي بالا رفتن سطح آمادگي بچه‌ها خوب بود تا بتوانيم به مرور زمان به اوج آمادگي برسيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.