رعنا بهلولي مربي برتر بانوان سال شد

در دومين همايش فرزندان نسل آفتاب در بين برترينهاي سال 87 رعنا بهلولي مربي تيم ملي آبهاي آرام بانوان به عنوان برترين مربي انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، اين همايش با حضور آيت اله هاشمي رفسنجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام و بسياري از اهالي خانواده بزرگ ورزش و هنر در محل سالن همايشهاي برج ميلاد برگزار شد.
در اين همايش که برترين هاي سال 87 معرفي شدند ، رعنا بهلولي مربي تيم ملي آبهاي آرام بانوان به عنوان برترين مربي بانوان انتخاب شد .
رعنا بهلولي که از سال 1385 قايقراني را به صورت حرفه اي آغاز کرده است و حدود يک سال و نيم است که به عنوان مربي تيم ملي آبهاي آرام بانوان مشغول به فعاليت است در رابطه با اين انتخاب گفت : اصلا فکر نمي کردم انتخاب شوم و فقط به خاطر اينکه دليل موفقيت بهترين مربي را بپرسم در مراسم حضور يافتم ولي وقتي اسم من را گفتند شوکه شدم.
وي ادامه داد: البته در اين مدت که من مربي تيم ملي شده ام حدودا 2ماه نيم به خانه رفتم و تمام مدت دور از خانواده بودم و احساس مي کنم اين افتخار متعلق به من نيست بلکه همکاريهاي مسئولين فدراسيون ، سرمربي تيم و خصوصا ورزشکاران باعث شد من انتخاب شوم.
بهلولي بيان کرد: در قبال زحمات مسئولين فدراسيون اين کمترين کاري است که من انجام داده ام.
وي درخصوص احساس خود هنگام انتخابش گفت : فکر کردم که چقدر وظيفه ام سنگين تر شده ، چه مسائلي را بايد بيشتر رعايت کنم و دانش علمي ام را افزايش دهم.
مربي برتر بانوان سال 87 در خصوص رمز موفقيتش تصريح کرد: من هيچگاه کاري را شروع نمي کنم و اگر هم شروع کنم سعي مي کنم به بهترين نحو به سرانجام برسانم. من در تمام طول زندگي ورزشي ام به بهترين بودن فکر کردم و تمام تلاشم را براي رسيدن به بهترين جايگاه انجام داده و خواهم داد.
در اين همايش علاوه بر رعنا بهلولي به عنوان بهترين مربي بانوان ، هروس آوانسيان از بسکتبال بهترين داور، غلامرضا شيران از اصفهان بهترين مديرکل استان، محمد پولادگر از تکواندو بهترين رئيس فدراسيون، حبيب کاشاني از باشگاه پيروزي بهترين مديرعامل باشگاه، هادي رضايي از واليبال نشسته بهترين مربي مردان، طلايه پهلواني مردان هادي ساعي از تکواندو، فاطمه منتظري از دووميداني جانبازان و معلولين بهترين ورزشکار زن انتخاب شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.