اميدواريم به عنوان تيم اول مستقيم به ليگ برتر صعود کنيم

مربي تيم کانوپولوي هيات قايقراني تهران که تيمش پايان اين هفته براي قهرماني به مصاف حريفان خود در ليگ دسته يک مي رود، گفت: اميدواريم با زحماتي که براي اين تيم کشيده شده است بتوانيم به عنوان تيم اول مستقيم به ليگ برتر صعود کنيم.
نريمان منوچهر نيا ادامه داد: بعد از حضور مهدوي نيا در هيات قايقراني تهران و با حمايت هايي که از کانوپولو داشت تصميم گرفتيم جوانان را به صورت سازماندهي شده در غالب تيمي وارد ليگ دسته يک کنيم.
وي افزود: با توجه به حضور خودم در تيم نفت فلات قاره به عنوان بازيکن، همراه با سينايي کمک مربي تيم از بين فرزندان کارمندان شرکت نفت استعداديابي کرديم که در حال حاضر 2 نفر از بهترين ها در تيم حضور دارند.
مربي تيم کانوپولوي هيات تهران از تمرينات مستمر تيمش خبر داد و افزود: 6 ماه قبل از شروع اين دوره تمرينات را آغاز کرديم و با قدرت به استقبال مسابقات رفتيم، در زمستان با سرد شدن هوا تمرينات بدنسازي را ادامه داديم و با مساعد شدن هوا تمرينات داخل آب داشتيم و در حال حاضر نيز هر روز تمرين مي کنيم.
وي افزود: بچه ها از نظر بدني کاملا آماده هستند اما کمي استرس دارند که تلاش مي کنيم تا آخر هفته اين استرس را کنترل کنيم.
منوچهر نيا که خود دروازبان تيم ملي کانوپولوي کشورمان نيز مي باشد، اظهار داشت: ضمن تشکر از حمايت هيات قايقراني تهران و به خصوص رئيس هيات از ما، من هم تمام تلاشم را براي انتقال تجربه ام به جوانان مستعد در تيم انجام مي دهم تا پاسخ همه آنهايي که برايمان زحمت کشيده اند را به خوبي بدهيم.
وي از لزوم حمايت بيشتر فدراسيون از کانوپولوي جوانان خبر داد و تصريح کرد: براي پشتوانه سازي تيم ملي، فدراسيون بايد نگاهي ويژه به کانوپولوي جوانان داشته باشد که اين اتفاق از چند سال قبل افتاده است و هم اکنون شاهد نتايج مثبت آن هستيم.
منوچهر نيا ادامه داد: کانوپولو در کشور روند رو به رشدي دارد و اميدواريم با تقويت ليگ ها و به خصوص جذب استعدادهاي جوان و نوجوان بتوانيم پشتوانه خوبي براي تيم هاي ملي بسازيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.