قايقرانان‌بادباني‌ايران سوم شدند

دومين روز از رقابت هاي بين المللي قايقراني بادباني قطر با کسب مقام سوم قايقرانان کشورمان در مرحله سوم اين مسابقات پيگيري شد.
رقابت هاي بين المللي بادباني با حضور 129 قايقران از 18 کشور آغاز شده که تيم ايران در رشته هابي 16 و در اولين تجربه بين المللي خود با دو قايق مجزا با قايقرانان تيم هاي قطر و ايتاليا همگروه و در 12 کورس مسابقه خواهد داد . در نهايت نيز با جمع امتيازات تيمهاي برتر اين رقابتها معرفي خواهند شد.
امروز و در دومين روز از اين رقابت ها يکي ازقايقهاي تيم کشورمان با ترکيب حسين عيسي پوربشمني و مجيد سيفي سنگاچيني بعد از دو قايق تيم قطر به عنوان قايق سوم موفق به عبور از خط پايان شد. در اين مرحله قايقهاي کشور ايتاليا ، يک قايق از قطر و يک قايق تيم ايران با ترکيب روح اله صياد و سياوش رجبي به دليل باد شديد نتوانستند از خط پايان گذر کنند.
همچنين به دليل وزش باد شديد دو مرحله از رقابت هاي امروز لغو و برگزاري اين ديدارها به فردا موکول شد.
روز گذشته در اولين روز اين رقابت ها تيم ايران در هر دو مرحله مسابقه به دليل وزش باد شديد نتوانست از خط پايان عبور کند. اين در حالي است که در 92 مسابقه روز گذشته 54 قايق ديگر نيز نتوانستند خود را به خط پايان برسانند.
در حال حاضر نيز در رشته هابي 16 و در اين گروه، يک قايق از قطر با 3 امتياز اول است، قايق ديگري از اين کشور با 16 امتياز دوم و يک قايق از کشورمان با 17 امتياز سوم هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.