در روز فينال با تمام قدرت پارو مي کشم

اميد اول قايقراني براي کسب مدال طلا در بازيهاي آسيايي گوآنگجو گفت: امروز موفق شدم با فاصله قابل توجهي نسبت به حريفان از خط پايان عبور کنم و در روز فينال نيز با تمام قدرت پارو خواهم زد.
محسن شادي ادامه داد: اگر رقيبانم مانند امروز پارو بزنند مطمئناً به عنوان اولين قايق از خط پايان عبور خواهم کرد. البته قدرتي را که در فينال از خود نشان مي دهم در اين مسابقه نشان ندادم.
شادي بيان کرد: امروز با قايقرانان هنگ کنگ، تايلند ، فيليپين و کويت مسابقه دادم. با توجه به استارت حريفانم تا 1000 متر اول رقابت نزديک بود، بعد از آن تا 1500 متر قدرتم را بالاتر بردم تا از رقبا فاصله بگيريم و از مسافت 1500 متر تا خط پايان نيز با قدرت پايين پارو زدم تا توانم را براي فينال ذخيره کنم.
وي افزود: در فينال با تمام قدرتم خواهم جنگيد و اميدوارم بتوانم به رکورد جهان که 6 دقيقه و 46 ثانيه است نزديک شوم. رکورد اصلي من در چک 6 دقيقه و 57 ثانيه بود که امروز با توجه به اينکه اصلاً به خودم فشار نياوردم رکورد 7 دقيقه و 1 ثانيه را به ثبت رساندم.
شادي تصريح کرد: اميدوارم و تمام سعي خود را خواهم کرد تا در فينال هم به رکورد جهاني نزديک تر شوم و هم خوشرنگترين مدال را از آن خود کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.