زنجان از ابتدا وزنه سنگيني براي ورزش کشور بوده است و از پتانسيل آن استفاده خواهيم کرد

سرپرست فدراسيون قايقراني کشور گفت: استان زنجان در ورزش از ظرفيتهاي خوبي برخوردار است و از ابتدا وزنه سنگيني در ورزش بوده است و همواره قهرمانان نامداري را به کشور تقديم کرده است که اين فدراسيون نيز بدون شک از ظرفيت ها و پتانسيل هاي موجود اين استان استفاده خواهد کرد.
به گزارش پايگاه خبري ورزش و جوانان استان زنجان؛ مجمع انتخابات هيات قايقراني استان زنجان با حضور رئيس فدراسيون قايقراني و اعضاي مجمع صبح امروز در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.
شروين اسبقيان در اين مجمع گفت: عاشقان ورزش در هر مکاني باشند خدمت گزار هستند و اعضاي مجمع هيات بايد با همدلي و همفکري يکديگر در رشد و توسعه قايقراني زنجان و کشور پيش بروند.
اسبقيان افزود: خادمين ورزش عاشقان ورزش و سلامتي مردم هستند که توسعه آن را توسعه سلامتي مي دانند و براي تحقق اين هدف به صورت شبانه روزي از هيچ تلاشي دريغ نمي کنند و آن را يک تکليف مي دانند تا با تزريق نشاط و شادابي در جامعه از آمار اعتياد و بزهکاري بکاهد.
وي گفت: مقام معظم رهبري (مدظله العالي) همواره بر اين مهم تاکيد کرده اند که توسعه ورزش همگاني يک امر ضروري مي باشد که بدون شک با محقق کردن اين پيام اعتماد به نفس ورزشکاران افزايش يافته و منجر به ارتقاء شادابي و کاهش ناهنجاريها مي شود.
سرپرست فدراسيون قايقراني در ادامه گفت: با توجه به ظرفيت هاي موجود و سد گلابر استان زنجان پايگاه استعداديابي قايقراني کشور در استان زنجان نيز رسماً فعاليت خود را آغاز خواهد کرد .
گفتني است در مجمع انتخابات هيات قايقراني استان زنجان عليرضا سيفي زاده و محمد حسين فغفوري کانديداي رياست هيات قايقراني استان زنجان بودند که پس از راي گيري با 13 راي ممکن از 19 راي محمد حسين فغفوري به مدت چهار سال به عنوان رئيس هيات قايقراني استان زنجان انتخاب شد.
در ادامه سفر رئيس فدراسيون قايقراني کشور از سد گلابر استان زنجان واقع در شهرستان ايجرود بازديد بعمل مي آيد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.