هدفمان قهرماني در ليگ دسته يک و صعود به ليگ برتر است

تيم کانوپولوي هيات قايقراني لرستان دومين دوره است که در مسابقات ليگ دسته يک شرکت مي کند. اين تيم در دوره قبل اين رقابت ها نتوانست عنوان خوبي کسب کند اما با تغيير سرپرست و مربي در اين دوره به جمع 6 تيم پاياني راه يافت. هيات قايقراني لرستان در گروه ج مسابقات با تيم هاي زنجان، همدان، خراسان رضوي و ابهر همگروه بود که در نهايت در رده دوم گروه خود جاي گرفت و به مرحله بعد راه يافت. اين تيم به همراه تيم هاي تهران، فارس، اراک، آذربايجان شرقي و زنجان در مرحله نهايي ليگ دسته يک براي صعود به ليگ برتر تلاش مي کنند.
مربي تيم کانوپولوي هيات قايقراني لرستان گفت: هدفمان قهرماني در ليگ دسته يک است و تمريناتمان را با قدرت براي صعود به ليگ برتر به طور مستمر ادامه مي دهيم.
سعيد نوري پور ادامه داد: از 5 سال قبل کانوپولو در لرستان آغاز به کار کرد. در سال 87 براي تشکيل تيم کانوپولو استعداديابي کرديم که تيم هيات قايقراني استان متشکل از همان جواناني است که استعداديابي شدند.
وي افزود: تمريناتمان را به صورت پيگير در درياچه کيو انجام مي دهيم و در فصل زمستان که امکان تمرين در درياچه نيست در استخر تمرين مي کنيم.
نوري پور تمرينات منظم تيمش را پرثمر دانست و ادامه داد: با توجه به تمريناتي که انجام داده ايم به کسب عنوان قهرماني بسيار اميدواريم و تمام تلاشمان را خواهيم کرد که بهترين نتيجه را بگيريم.
وي ادامه داد: از ديگر تيم ها هم تقريبا آشنايي داريم و تيمي پيروز رقابت ها مي شود که بازيکنانش هماهنگي بيشتري داشته باشند.
نوري پور پيشرفت کانوپولو را در لرستان بسيار خوب ارزيابي کرد و اظهار داشت: با توجه به زمان کمي که از شروع به کار کانوپولو در لرستان مي گذرد پيشرفت قابل توجهي داشتيم و در صورت داشتن امکانات بيشتر مي توانيم از بهترين تيم هاي کانوپولو در کشور باشيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.