اسبقيان: نظم و انضباط رکني مهم در ورزش قهرماني محسوب مي شود

سرپرست فدراسيون قايقراني بعدازظهر ديروز 7 تيرماه از اردوي تيم ملي روئينگ بانوان جوانان در ميانه بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم ملي روئينگ بانوان جوانان کشورمان به منظور پشتوانه سازي و آمادگي براي حضور در بازيهاي آسيايي 2014 کره جنوبي تمرينات خود را از 4 تيرماه در ميانه استان آذربايجان شرقي آغاز کرده است. به همين منظور سيد محمد شروين اسبقيان سرپرست فدراسيون قايقراني ديروز 7 تيرماه از وضعيت اردوي اين تيم بازديد به عمل آورد. اين بازديد با حضور عباس شادمان سرپرست کميته روئينگ، علي اصل زارع رئيس هيات قايقراني آذربايجان شرقي و مسئولين شهرستان ميانه انجام شد.
در اين بازديد مسئولين اداره ورزش شهرستان ميانه آمادگي خود را براي برگزاري هر چه بهتر اردوهاي تيم هاي ملي قايقراني اعلام کردند.
سرپرست فدراسيون قايقراني وضعيت اردوي تيم ملي روئينگ بانوان جوانان را مناسب ارزيابي کرد و گفت: بعد از حضور در مجمع قايقراني استان زنجان به ميانه آمدم تا از نزديک با شرايط قايقرانان آشنا شوم. خوشبختانه ميانه داراي امکانات و تجهيزات خوبي است و از محيطي مناسب براي تربيت ورزشکاراني متعهد برخوردار است.
سيد محمد شروين اسبقيان ادامه داد: ما نيز در فدراسيون هر حمايتي که لازم باشد از برگزاري اردوها به نحو مطلوب خواهيم داشت. البته معتقدم در اردوي تيم ملي جوانان تعداد بيشتري از قايقرانان بايد حضور داشته باشند تا مربيان بتوانند بهترين ها را از ميان ورزشکاران حاضر در اردو انتخاب کنند.
وي اظهار داشت: يکي از مهمترين مسائل در ورزش نظم و انضباط است. ورزشکاران حاضر در اردوها بايد علاوه بر برگزاري اردوهاي مرتب بر اساس روش هاي علمي تمرينات خود را به صورت منظم پيگيري کنند و مربيان نيز به عنوان الگو براي ورزشکاران با نظارت بر اردوها و روند آماده سازي قايقرانان انظباط را در اولويت کارها قرار دهند.
اسبقيان بيان کرد: نظم و انضباط رکني مهم در ورزش قهرماني محسوب مي شود و ورزشکاران جدا از نام و آوازه شان بايد به طور منظم در اردوها حاضر شوند تا بتوانند نتايج ايده آلي بگيرند و براي کشور افتخار آفريني کنند.
وي خاطر نشان کرد کرد: تجربه نشان داده است انضباط در اردو ها سبب ايجاد انگيزه بالا و روحيه قهرماني در ورزشکاران خواهد شد.
اسبقيان تصريح کرد: از مربيان و مسئولين برگزاري اردوهاي تيم ملي مي خواهيم نظارت دقيقي بر روند اجراي تمرينات قايقرانان داشته باشند. ما نيز هر حمايتي که لازم باشد براي برگزاري هر چه بهتر اردو ها از ايشان خواهيم داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.