سال 91 بهترين تيم کانوپولوي کشور زنجان خواهد بود

مربي تيم کانوپولوي هيات قايقراني زنجان گفت: با حضور فهيمي در هيات قايقراني زنجان حمايت خوبي از کانوپولو انجام شده است و اگر اين حمايت همچنان ادامه داشته باشد تا سال 91 کانوپولوي زنجان مي تواند بهترين تيم کشور باشد.
مهدي مهردادآذر که خود ملي پوش کانوپولوي کشورمان است ادامه داد: در زنجان ظرفيت خوبي براي قايقراني وجود دارد و در صورت توجه بيشتر مسئولين استاني به قايقراني مي توان شاهد پيشرفت هاي زيادي در قايقراني و به خصوص کانوپولوي استان بود.
وي از آمادگي تيمش براي حضور در بين 6 تيم برتر دسته يک خبر داد و افزود: با تمريناتي که صبح و بعدازظهر در سد زنجان انجام مي دهيم بسيار آماده هستيم و مي توانيم قهرمان ليگ شويم.
مربي تيم کانوپولوي زنجان افزود: ما تمرينات خود را در سد زنجان انجام مي دهيم و در فصل زمستان نيز تمرينات آمادگي جسماني و بدنسازي را انجام مي دهيم.
وي در خصوص اهميت استعداديابي در استان گفت: براي پشتوانه سازي تيم هاي استاني و در نهايت تيم ملي بايد در استان ها جوانان علاقه مند و مستعد را جذب کنيم و با آموزش دادن آنان آينده خوبي براي کانوپولوي کشور رقم بزنيم.
مهردادآذر ادامه داد: ما هم در استان نيمه دوم سال گذشته با فراخواني که انجام داديم افراد مستعد استان را جذب کرديم و در حال حاضر 105 نونهال زير نظر مربيان آموزش مي بينند که از اين تعداد 2 نفر نيز در تيم ما حاضر هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.