در خصوص مبناي قانوني دخالت کميته اجرايي ICF در تدبير انضباطي تعليق قايقراني ايران توضيح دهيد

سرپرست دبيري فدراسيون قايقراني طي نامه اي در پاسخ به نامه رئيس فدراسيون جهاني قايقراني خواستار توضيح در خصوص مبناي قانوني تعليق قايقراني ايران از سوي ICF شد.+ تصوير آيين نامه فدراسيون جهاني ICF
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، ناصر طالبي سرپرست دبيري فدراسيون طي نامه اي در پاسخ به نامه خوزه پرورنا رئيس فدراسيون جهاني قايقراني، دخالت کميته اجرايي در انتخابات فدراسيون و تدبير انضباطي تعليق قايقراني ايران را بدون مبناي قانوني دانست و خواستار توضيحات ICF در اين خصوص شد. متن نامه ناصر طالبي به شرح ذيل است:
جناب آقاي پرورنا عزيز
علاقه منديم تا از شما تقاضا کنيم تا مبناي قانوني که بر اساس آن تصميم کميته اجرايي ICF در موضوع ايران گرفته شده است را توضيح دهيد. تا آنجايي که ما در اساسنامه ICF بررسي کرديم، هيچ مبناي قانوني پيدا نکرديم که دخالت کميته اجرايي ICF در انتخابات يا تاريخ کنگره فدراسيون هاي ملي را توضيح دهد. علاوه بر اين بنا بر اساسنامه ICF، بر اساس ماده 42 از فصل 4، تدبير انضباطي “تعليق”، که در بند دوم نامه ICF به آن اشاره شده است، تنها مي تواند از طريق هيات رئيسه ICF اجرا شود.
اميدواريم که جنابعالي در نظر داشته باشيد که موقعيت فعلي قايقراني در ايران با تلاش هاي افراد بسياري در طول بيش از 70 سال بدست آمده است که آقاي دنيامالي تنها يکي از آن افراد است. ما ايمان داريم که چنين تصميمي تاثير بدي در آينده قايقراني در ايران خواهد گذاشت و تمامي مربيان و ورزشکاراني که براي رسيدن به اين مرحله در قايقراني تلاش کرده اند را نااميد خواهد کرد.


ارادتمند شما
ناصر طالبي
سرپرست دبيري فدراسيون قايقراني جمهوري اسلامي ايران

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.