مربيان ازبکستاني آبهاي آرام و روئينگ به ايران آمدند

شخرت گانيو مربي روئينگ و ويچسلاو يولداشف مربي آبهاي آرام به منظور انجام مذاکرات با مسئولان فدراسيون کشورمان به ايران آمدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، شخرت گانيو و ويچسلاو يولداشف مربيان ازبکستاني که براي انجام مذاکرات به منظور هدايت تيم هاي ملي روئينگ هشت نفره مردان و بخشي از تيم ملي آبهاي آرام کشورمان به ايران سفر کرده اند پس از انجام مذاکرات اوليه با مسئولان فدراسيون در حال بررسي شرايط تيم هاي ملي هستند.
يولداشف که به منظور هدايت بخشي از تيم ملي آبهاي آرام به کشورمان سفر کرده، در حال حاضر پس از مذاکره با مسئولان فدراسيون در درياچه آزادي از تمرينات تيم ملي آبهاي آرام به منظور آشنايي با شرايط اين تيم بازديد مي کند.
شخرت گانيو مربي روئينگ نيز به منظور بازديد تمرينات ملي پوشان تيم ملي روئينگ هشت نفره مردان به اروميه محل برگزاري اردوهاي اين تيم خواهد رفت.
از سوي ديگر مسئولان فدراسيون قايقراني شرايط و پيشنهادات اين دو مربي را بررسي خواهد کرد تا در صورت توافق نهايي گانيو و يولداشف هدايت تيم هاي مدنظر را به عهده بگيرند.
گانيو و يولداشف مربيان ازبکستاني پيش از اين به عنوان مربي در کشورمان حضور داشتند. گانيو پس از کسب سهميه المپيک محسن شادي، هدايت اين روئينگ سوار کشورمان در المپيک لندن را بر عهده داشت و يولداشف مربي آرزو حکيمي در المپيک 2012 بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.