فيناليست ها امروز شناسايي مي شوند

با انجام 5 بازي ديگر چهره تيمهاي فيناليست مسابقات کانوپولوي بانوان در سومين دوره المپياد ايرانيان مشخص مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها با حضور 8 تيم از استانهاي اصفهان، مازندران، مرکزي، کرمانشاه، گيلان، تهران، فارس و خراسان از ديروز 7 بهمن در استخر بعثت تهران آغاز شده تا فردا 9 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
طي برگزاري جلسه هماهنگي و قرعه کشي تيم ها به 2 گروه چهارتيمي تقسيم وتيم هاي اصفهان و گيلان که در دوره گذشته عنوانهاي اول و دوم را به دست آورده بودند به عنوان تيم هاي سرگروه انتخاب شدند . براين اساس در گروه A تيم هاي اصفهان، مازندران، مرکزي و کرمانشاه و در گروه B نيز تيم هاي گيلان، تهران، فارس و خراسان رضوي با هم به رقابت خواهند پرداخت.
طبق نتايج به دست آمده ديروز در مرحله مقدماتي تيم اصفهان با نتيجه 24- صفر مسابقه را به کرمانشاه واگذار کرد ، گيلان 2-7 از خراسان رضوي شکست خورد ، مرکزي 5 بر 4 مازندران را از پيش رو برداشت ، بازي فارس و تهران 4-4 مساوي به پايان رسيد، اصفهان 12- صفر از مازندران باخت، گيلان 10 بر4 تهران را شکست داد، کرمانشاه 13 بر 5 مرکزي را از پيش رو برداشت، خراسان 13 بر صفر فارس را شکست داد، اصفهان 1-15 از مرکزي باخت، گيلان 11 بر 2 فارس را برد، مازندران 3-8 مغلوب کرمانشاه شد و در آخرين بازي نيز خراسان 17 بر يک تهران را شکست داد.
بر اين اساس در گروه A کرمانشاه با 9 امتياز اول شد، مرکزي با 6 امتياز ، مازندران با 3 و اصفهان بدون امتياز در رده هاي دوم تا چهارم قرار گرفتند. در گروه B نيز خراسان رضوي با 9 امتياز در رده اول ايستاد، گيلان با 6 امتياز دوم شد و تهران با يک امتياز و به دليل گل زده بيشتر بالاتر از فارس و در رده سوم قرار گرفت.
در مسابقات نيمه نهايي امروز نيز تاکنون تيمهاي اول، دوم، سوم و چهارم 2 گروه با هم به رقابت پرداختند که بر اين اساس خراسان 5 بر يک کرمانشاه را برد، گيلان 7 بر صفر از سد مرکزي گذشت، مازندران 12 بر 1 تهران را از پيش رو برداشت و فارس نيز 5 بر صفر اصفهان را شکست داد.
که با برگزاري اين ديدارها تهران در مکان ششم ، فارس در مکان هفتم و اصفهان در مکان هشتم جدول رده بندي مسابقات قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.