برگزاري گردهمايي شناسايي نقاط ضعف قايقراني در سال گذشته

اولين جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني در سال 90 روز گذشته 23 فروردين ماه با حضور اعضاء برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اولين جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني در سال جديد، 7 موضوع بررسي شد که مهمترين آنها انتصاب محسن ميلاد به عنوان رئيس کميته آبهاي آرام و مدير تيمهاي ملي و عليرضا سهرابيان به عنوان رئيس کميته بادباني و مدير تيمهاي ملي ، موافقت با اتمام کار لوتار شفر سرمربي اسبق تيم ملي آبهاي آرام، ارائه گزارش عمکلرد يک ساله آکادمي ملي قايقراني و تصويب برگزاري گردهمايي ارزيابي عملکرد فدراسيون در سال گذشته بود.
رئيس فدراسيون قايقراني در اين جلسه گفت: اميدوارم در سال جديد عنايت خداوند همچنان در مرحله اول براي مردم و کشورمان و در مرحله دوم براي ورزش و خصوصاً مجموعه قايقراني ادامه داشته باشد.
احمد دنيامالي افزود: بايد سال 90 را متفاوت با سال 89 آغاز کنيم. در سال 89 مهمترين مسابقات، بازيهاي آسيايي گوآنگجو بود و علي رغم مدالهايي که کسب کرديم و فارغ از رضايت يا عدم رضايت، معتقدم امسال راه سخت تري را پيش رو خواهيم داشت چراکه بايد خودمان را براي حضوري موفق در مسابقات قهرماني جهاني ، قهرماني آسيا و مسابقات انتخابي المپيک آماده کنيم و چندين سهميه المپيک به دست آوريم.
وي ادامه داد: تا آغاز مسابقات المپيک 2012 لندن کمتر از 2 سال باقي مانده و اين درحالي است که امسال بايد سهميه حضور در آن را به دست آوريم. فرصتمان بسيار کم و کارمان بسيار سخت است.
دنيامالي اظهار داشت: سال گذشته براي فدراسيون قايقراني بسيار پر فراز و نشيب بود، البته قايقرانان ما موفقيت هاي خوبي به دست آوردند. ولي با اين وجود نقاط ضعف و کمبودهايي نيز داشتيم و من معتقدم براي موفقيت در مسابقات امسال بايد اين نقاط ضعف را شناسايي و در صدد رفع آنها برآييم.
رئيس فدراسيون قايقراني بيان کرد: به همين منظور گردهمايي ارزيابي عملکرد فدراسيون در سال 89 را برگزار خواهيم کرد و از کارشناسان و صاحب نظران نيز دعوت مي کنيم تا بتوانيم نقاط تاريک قايقراني را کالبد شکافي کرده و به روشنايي تبديل کنيم.
وي افزود: به عقيده من براي اينکه امسال نيز سربلند باشيم بايد اجراي برنامه ها را مديريت کنيم و بايستي از فرصتها خوب استفاده کنيم. ضمن اينکه بايد به دنبال راه کارهايي جهت رفع نقاط ضعف باشيم و تفکر استراتژيک را ياد بگيريم . پس بايد با برگزاري گردهمايي ها و جلسات مستمر از نقطه نظرات کارشناسان بهره کافي را ببريم.
دنيامالي همچنين در رابطه با انتصابهاي جديدش گفت: بايد به جوانها اعتماد کرد چراکه با تجربه اي که در اين زمينه دارم به اين نتيجه رسيده ام که هميشه در انجام کارهاي بزرگ موفق بوده اند. البته گاهي به دليل کم تجربگي دچار مشکلاتي مي شوند ولي با کمي همفکري به نتايج مطلوب مي رسند.
رئيس فدراسيون قايقراني ادامه داد: فدراسيون قايقراني هميشه و در تمام سطوح جوان‌گرايي کرده است. بعد از بازگشت از گوانگجو تمام تيم‌هاي ملي ، مربيان و هيات ‌رئيسه را دور هم جمع کردم و به آن‌ها تاکيد کردم که گوانگجو تمام شده و ديگر نبايد به آن فکر کنيم چرا که هدف المپيک است. ما به افتخارات گذشته فکر نمي‌کنيم و هميشه نگاهمان به آينده است اما براي اين‌که آينده را داشته باشيم بايدجوان‌گرايي کنيم.
دنيامالي همچنين در خصوص اتمام کار شفر تصريح کرد: شفر براي ما زحمات بسياري کشيده است و در زمان حضورش در ايران با کم و زياد ما و نبود امکانات در سالهاي اول ساخت ، اما با توجه به درخواستش مبني بر کار نيمه وقت و در پيش بودن مسابقات مهم نمي توانيم از حضور وي به صورت نيمه وقت استفاده کنيم و من نيز اعتقادي به کار نيمه وقت مربيان خارجي ندارم. به همين خاطر بايد از وي خداحافظي کنيم .
اولين جلسه هيات رئيسه در سال جديد با حضور احمد دنيامالي رئيس فدراسيون، افسون صبري نائب رئيس بانوان، غلامرضا اميني دبير، حسن تيمورتاش، خسرو ابراهيمي، رضا گلمحمدي، محسن ميلاد و عليرضا سهرابيان اعضاء هيات رئيسه ، يوسفي بازرس فدراسيون و روساي کميته هاي ستادي و اجرايي برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.