اسبقيان: بايد با انديشيدن تدابير درست در بازيهاي آسيايي بدرخشيم

سرپرست فدراسيون قايقراني جمعه 9 تيرماه از اردوي تيم ملي روئينگ مردان کشورمان در اروميه بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اين بازديد کيومرث ايراندوست معاون توسعه ورزش استان آذربايجان غربي، عباس شادمان سرپرست کميته روئينگ و رئيس هيات قايقراني استان و علي زارع رئيس هيات قايقراني استان آذربايجان غربي، سيد محمد شروين اسبقيان سرپرست فدراسيون قايقراني را همراهي مي کردند.
اسبقيان ضمن بازديد از تمرينات ملي پوشان و تجهيزات کمپ تمريني پاي صحبتهاي سرمربي تيم ملي و مسائل و مشکلات ورزشکاران نشست.
سرپرست فدراسيون قايقراني با اشاره به حضور ارزشمند محسن شادي در المپيک لندن، برنامه ريزي براي موفقيت در بازيهاي آسيايي کره جنوبي را مهم ارزيابي نمود و گفت: در بازيهاي آسيايي دوره گذشته نتايج قابل قبولي در رشته روئينگ کسب کرديم ولي براي اينکه بتوانيم در بازيهاي آسيايي اينچوان کره نيز نتايج دوره قبل را تکرار و آنها را ارتقاء بخشيم بايد وحدت، کارگروهي، ايجاد انگيزه، تمرينات مداوم و پرانرژي و در نتيجه تلاش در جهت رسيدن به موفقيت را در دستور کار خود قرار دهيد.
وي بيان کرد: نبايد فرصتها را از دست داد. من نيز در اين راه هر کمکي بتوانم انجام مي دهم چراکه موفقيت تک تک شما باعث موفقيت کل فدراسيون مي شود.
اسبقيان با بيان اين مطلب که نظم و انضباط در امور از مظاهر تمدن انساني و از عوامل مهم توفيق و پيشرفت است، کارگروهي را نيز مورد توجه قرار داد و گفت: خوشبختانه همه شما توانسته ايد اهميت کار گروهي را درک کنيد ولي براي رسيدن به مقاطع بالاتر بايد همبستگي خود را بيشتر کرده و با کمک به يکديگر در راستاي رسيدن به اهداف قدم برداريد.
وي در ادامه ضمن فراخواندن به وحدت بيشتر ادامه داد: هيچ وقت نبايد از خود و تمرينتان راضي باشيد چراکه اين مسئله باعث مي شود براي جلب رضايت خود بيشتر تلاش کنيد و مطمئن باشيد که نتيجه خوبي خواهيد ديد.
اسبقيان ادامه داد: بايد با انديشيدن تدابير درست و اجراي اصولي و به موقع آنها در بازيهاي آسيايي کره موفقيتي را تجربه کنيم که باعث شگفتي همگان شود.
لازم به يادآوري است، اسبقيان در اين سفر بر سر مزار زهرا فرجي قايقران اسبق تيم ملي روئينگ که سال گذشته طي حادثه اي درگذشته بود، رفت و از کارخانه توليد کننده قايق در استان آذربايجان غربي نيز بازديد به عمل آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.