خراسان رضوي بر سکوي اول کانوپولوي بانوان ايستاد

مسابقات کانوپولوي المپياد ايرانيان در بخش بانوان امروز 9 بهمن ماه با قهرماني تيم خراسان رضوي به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها ديروز با برگزاري مسابقات نيمه نهايي پيگيري شد که بر اين اساس فارس 5 بر صفر اصفهان را مغلوب کرد، گيلان با نتيجه 3 بر 2 کرمانشاه را از پيش رو برداشت، مرکزي 4- صفر مغلوب مازندران شد، گيلان 3-1 از خراسان شکست خورد و در آخرين مسابقه نيز کرمانشاه 7 بر 1 مازندران را از پيش رو برداشت که طبق نتايج به دست آمده گيلان، کرمانشاه و خراسان رضوي به مرحله نهايي رسيدند.
امروز نيز از ساعت 9 صبح گيلان و کرمانشاه براي رسيدن به فينال با هم مسابقه دادند که در پايان وقت معمول بازي دو تيم 3-3 بودند در وقت اضافه نيز که 5 دقيقه بود هيچ گلي از خط دروازه ها عبور نکرد و به همين خاطر مسئولين 5 دقيقه ديگر را به عنوان وقت اضافه تعيين کردند که در اين وقت تيم گيلان موفق شد يک گل به ثمر برساند و مسابقه را با نتيجه 4 بر 3 به سود خود پايان ببرد.
در بازي فينال نيز خراسان رضوي که تمام مسابقاتش را برده بود با گيلان به رقابت پرداخت که موفق شد با 3 گل گيلان را مغلوب کند و عنوان قهرماني را به دست آورد و گيلان نيز تنها 1 گل به ثمر رساند.
در جدول رده بندي نيز خراسان مدال طلا را از آن خود کرد، گيلان نقره گرفت و کرمانشاه مدال برنز را به دست آورد. تيمهاي مازندران، مرکزي، تهران، فارس و اصفهان نيز در مکانهاي چهارم تا هشتم ايستادند.

همچنين در اين رقابتها سونيا گماري از کرمانشاه با 28 گل زده به عنوان خانم گل و فرزانه انتظاري از خراسان رضوي با 6 گل زده به عنوان بهترين دروازه بان اين رقابتها معرفي شدند. ضمن اينکه تيم کرمانشاه با 65 گل زده بهترين خط حمله و تيم خراسان رضوي نيز با 6 گل خورده بهترين خط دفاع را به دست آوردند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.