با صعود به ليگ برتر کار بسيار سختي را پيش رو داريم

با بازيهاي انجام شده در هفته پنجم رقابت هاي ليگ دسته يک تيم اراک به مقام قهرماني دست يافت. اين تيم با قهرماني در مسابقات دسته يک مستقيما به ليگ برتر صعود کرد و از فصل آينده در مسابقات ليگ برتر شرکت خواهد کرد.
مربي تيم کانوپولوي هيات قايقراني اراک گفت: با صعود به ليگ برتر کار بسيار سختي را پيش رو داريم و بايد تمرينات را جدي تر بگيريم چون سطح ليگ برتر با ليگ دسته يک تفاوت زيادي مي کند.
ابراهيم هاشمي نژاد ادامه داد: از حالا براي مسابقات ليگ برتر برنامه ريزي کرديم و از هفته آينده تمريناتمان را آغاز مي کنيم.
وي افزود: اراک جوانان مستعدي دارد و ترجيح مي دهم با آموزش آنها در تيمم از بازيکنان بومي استفاده کنم.
هاشمي نژاد از آمادگي بالاي تيمش خبر داد و بيان کرد: در حال حاضر 15 بازيکن آماده در تيم داريم که بهترين ها را براي حضور در ليگ برتر انتخاب خواهيم کرد.
مربي تيم هيات قايقراني اراک اظهار داشت: ما دو روز قبل از شروع مسابقات به تهران آمديم و قايق هم از اراک با خود آورديم، اين مسئله تاثير زيادي در نتيجه ما داشت.
وي افزود: عادت کردن به شرايط آب و هوايي که بسيار متفاوت از محل تمرين ما بود و آشنايي با محل مسابقه از مهمترين مسايلي بود که باعث شد نسبت به ديگر تيم ها در شرايط بهتري قرار بگيريم.
هاشمي نژاد امکانات و تجهيزات اراک را در سطح خوبي دانست و تصريح کرد: از نظر تجهيزات مشکلي نداريم فقط در مورد محل تمرين متاسفانه در فصل زمستان تربيت بدني استخر در اختيارمان نمي گذارد.
وي ادامه داد: در صورت داشتن محل تمرين مناسب مي توانيم در ليگ برتر حرف هاي زيادي براي گفتن داشته باشيم.
هاشمي نژاد از لزوم جذب اسپانسر براي تيمش خبر داد و تصريح کرد: شهر اراک شهر صنعتي است و ما تلاش مي کنيم اسپانسر خوبي براي تيم جذب کنيم.
وي افزود: در صورت جذب اسپانسر خوب ما مي توانيم تمريناتمان را حرفه اي تر دنبال کنيم و در نهايت نتيجه بهتري نيز بگيريم.
هاشمي نژاد سطح بالاي برگزاري ليگ ها را در پيشرفت کانوپولوي کشور بسيار موثر دانست و تاکيد کرد: ليگ قوي بازيکنان قدرتمندي را پرورش مي دهد و تيم ملي نيز از دل همين ليگ انتخاب خواهد شد و هرچه سطح ليگ بالاتر باشد مي توانيم پيشرفت بهتري در کانوپولو داشته باشيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.