بسيج قهرمان ليگ برتر مي شود

تيم کانوپولوي مقاومت بسيج با گذشت 10 هفته از مسابقات ليگ برتر مردان کشور با 34 امتياز در صدر جدول قرار دارد. اين تيم در هفته پاياني با کسب يک برد و يک مساوي مي تواند عنوان قهرماني را کسب کند. مربي تيم کانوپولوي مقاومت بسيج در اين خصوص گفت: سطح آمادگي تيم بسيار خوب است و با قدرت براي قهرماني در مسابقات تلاش خواهيم کرد.
مهرداد راشدي ادامه داد: جواني تيم نقطه مثبتمان است اگر مشکلي پيش نيايد حتما قهرمان ليگ مي شويم.
وي ادامه داد: از امروز تمام بازيکنان به تيم ملحق شده اند و تمريناتمان را صبح و بعدازظهر در درياچه آزادي انجام مي دهيم و خود را براي مسابقات هفته آخر ليگ برتر آماده مي کنيم.
راشدي اظهار داشت: تيم ما تيم جواني است و ميانگين سني بازيکنان 21 سال است و همچنين ما 3 بازيکن ملي پوش داريم و 1 نفر از اعضاي تيم هم در تيم ملي جوانان عضويت دارد.
وي افزود: من تيم را سال گذشته تحويل گرفتم و 5 نفر از بازيکنانم از تيم کرج بودند آن زمان سطح 5 نفر اصلي تيم با ديگر بازيکنان خيلي تفاوت داشت اما با استفاده از نقاط قوت ذخيره ها در حال حاضر تيم يک دست و خوبي داريم.
راشدي رقابت براي کسب عنوان قهرماني را بين تيم بسيج و نفت دانست و اضافه کرد: تيم نفت تيم خوبي است ما در بازي دور رفت هم در شرايط خوبي قرار نداشتيم اما جمعه با توجه به آمادگي بالاي تيمم قطعا پيروز اين مسابقه خواهيم بود تا شکست دور رفت را هم جبران کرده باشيم.
وي سطح ليگ برتر را بالا دانست و افزود: با توجه به حضور بازيکنان تاثيرگذار در ليگ و در نتيجه داشتن ليگ قوي مي تواند به پيشرفت کانوپولو در کشور کمک کند.
مربي تيم کانوپولوي مقاومت بسيج تاکيد کرد: در صورتي که فواصل بين هفته هاي مختلف ليگ کوتاه تر شود تيم ها مي توانند با آمادگي بيشتري در ليگ شرکت کنند و رقابت بين تمام تيم ها ايجاد شود.
راشدي ايران را داراي پتانسيل بالا براي رشته هاي مختلف قايقراني دانست و اظهار داشت: ايران جوانان مستعد زيادي دارد که مي توانند قايقراني را به صورت حرفه اي دنبال کنند و اميدوارم بتوانيم با جذب اين جوانان پيشرفت روزافزون قايقراني و به خصوص کانوپولو را در کشور شاهد باشيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.