فيناليست هاي مسابقات قهرماني کشور کانوپولو جوانان امروز مشخص مي شوند

پنجمين دوره مسابقات قهرماني کشور کانوپولو مردان در رده سني جوانان به مناسبت دهه مبارک فجر ازديروز 28 بهمن ماه در استخر تربيت معلم کرج آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در اين مسابقات که تا فردا 30 بهمن ماه ادامه دارد 16 تيم قزوين، کرمانشاه، مازندران، اصفهان، گيلان، فارس، خوزستان، آذربايجان شرقي، اراک، چهارمحال و بختياري، اردبيل، همدان، زنجان، هرمزگان، تهران و کرج در 4 گروه 4 تيمي به مصاف يکديگر مي روند . بر اين اساس طبق قرعه کشي صورت گرفته درگروه A اصفهان،اردبيل،گيلان و زنجان،درگروه B کرج،فارس،خوزستان وهرمزگان ،در گروه C کرمانشاه، تهران، قزوين و همدان و در گروه D نيز مازندران، اراک، آذربايجان شرقي و چهارمحال و بختياري حضور دارند.
ديروز و در روز اول اين رقابتها اصفهان 10 بر صفر از اردبيل شکست خورد، کرج 11 بر صفر هرمزگان را برد، کرمانشاه 8 بر صفر از سد همدان گذشت، مازندران 16 بر صفر چهارمحال و بختياري را شکست داد، گيلان 8 بر صفر زنجان را از پيش رو برداشت، فارس 2-3 مغلوب خوزستان شد، تهران 4 بر3 قزوين را برد، اراک 8 بر صفر در مصاف با آذربايجان شرقي پيروز شد، گيلان با نتيجه 2 بر صفر اردبيل را مغلوب کرد، فارس 19 بر صفر هرمزگان را برد، همدان 2-5 از تهران شکست خورد، چهارمحال وبختياري با نتيجه 14-صفر مغلوب اراک شد، بازي تيمهاي اصفهان و زنجان 5 بر يک به نفع زنجان پايان يافت، خوزستان در بازي مقابل کرج 3 بر 2 پيروز شد، کرمانشاه 5 برصفر قزوين را شکست داد و در آخرين بازي مازندران 13 بر صفر از سد آذربايجان شرقي گذشت.
در بازيهاي انجام شده امروز نيز تاکنون زنجان 2- 7 مغلوب اردبيل شد، خوزستان 13 بر صفر هرمزگان را شکست داد، قزوين 5 بر يک همدان را برد ، آذربايجان شرقي 11 بر صفر چهارمحال و بختياري را شکست داد و اصفهان يک- 11 از گيلان شکست خورد.کرج ٧ بر صفر فارس را برد. کرمانشاه ١٠ بر صفر از سد تهران گذشت و مازندران ٦ بر ٣ اراک را شکست داد.
طبق نتايج به دست آمده خوزستان ، گيلان، کرمانشاه، مازندران، اردبيل، کرج، تهران و اراک به مرحله يک چهارم نهايي صعود کردند. در اين مرحله نيز گيلان 5 بر صفر از سد خوزستان گذشت و کرمانشاه 5 بر 3 بر مازندران پيروز شد.امروز نيز رقابتهاي نيمه نهايي برگزار خواهد شد و فردا 2 تيم راه يافته به فينال به مصاف يکديگر مي روند.
ضمن اينکه بازيکنان برتر اين مسابقات توسط کميته فني به اردوي تيم ملي که از فروردين ماه آغاز مي شود، دعوت خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.