قهرمان ليگ برتر مي شويم

هفته آخر رقابت هاي ليگ برتر کانوپولوي بانوان در حالي برگزار مي شود که باشگاه مقاومت بسيج بخت اول قهرماني اين مسابقات مي باشد. مقاومت بسيج تاکنون 10 مسابقه انجام داده و توانسته تمامي مسابقات گذشته خود را با پيروزي پشت سر گذارد و با 30 امتياز در صدر جدول قرار گيرد.
به همين منظور و باتوجه به اينکه تنها يک هفته تا پايان ليگ باقي مانده است به سراغ مربي تيم کانوپولوي باشگاه مقاومت بسيج رفتيم تا در رابطه با وضعيت تيمش برايمان بگويد. وي گفت: با توجه به شرايطي که در جدول داريم و ديدارهاي باقيمانده بدون شک قهرمان ليگ برتر مي شويم.
الهه عمرو از آمادگي بالاي تيمش خبر داد و افزود: بچه ها در شرايط بسيار خوبي قرار دارند و با قدرت خود را براي انجام بازي هاي هفته آخر مهيا مي کنند.
وي ادامه داد: با توجه به حضور 5 قايقران اصفهاني در تيم تمرينات خود را در اصفهان انجام مي دهيم و بازيکنان تهراني به صورت انفرادي تمرين مي کنند و يک روز قبل از مسابقات براي هماهنگي بيشتر در تهران تمرين خواهيم کرد.
عمرو مهمترين دليل موفقيت تيم بسيج را در ليگ تجربه بالاي بازيکنانش دانست و تصريح کرد: حضور 3 ملي پوش در بسيج باعث تجربه بالاي تيم ما شده و اين مسئله در نتايج خوبي که کسب کرده ايم بسيار موثر بوده است.
وي سطح ليگ امسال را نسبت به سال هاي گذشته بهتر دانست و عنوان کرد: امسال همه تيمها از بازيکنان خوبي بهره مي برند که اين مسئله باعث بالا رفتن سطح ليگ شده است.
عمرو افزود: ليگ هر سال نسبت به سال گذشته بهتر مي شود و اين نشان از پيشرفت کانوپولو در سطح کشور دارد البته با توجه به اينکه ما قهرمان کانوپولوي آسيا هستيم بايد سطح ليگ ما از تمام کشورهاي آسيايي بالاتر باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.