تمام تلاشمان را مي کنيم تا از حيثيت خراسان در ليگ دفاع کنيم

تيم کانوپولوي بانوان هيات قايقراني خراسان رضوي تا پايان هفته پنجم در رده دوم جدول ليگ برتر کانوپولوي بانوان قرار دارد. اين تيم 8 برد ا باخت و 1 مساوي از مجموع 10 بازي خود کسب کرده است و 27 امتياز دارد. در هفته پاياني اين رقابت ها خراسان رضوي 2 بازي انجام خواهد داد و براي قهرماني کار سختي را پيش رو دارد.
مربي تيم کانوپولوي بانوان هيات قايقراني خراسان رضوي: با توجه به جدول مسابقات و بازي هاي باقيمانده تمام تلاشمان را براي دفاع از حيثيت قايقراني خراسان به کار مي گيريم.
الهام تحقيقي ادامه داد: متاسفانه در بازي که در کرمانشاه مقابل تيم آب منطقه اي اين شهر انجام داديم نتوانستيم اين تيم را شکست دهيم و اين مساوي ما را از قهرماني دور کرد.
وي افزود: تيم بسيج هم با توجه به حضور چند ملي پوش در اين تيم تجربه و هماهنگي بسيار بالايي دارند و بازي سختي مقابل اين تيم داريم.
تحقيقي از غيبت يکي از بهترين بازيکنانش در هفته آخر ليگ خبر داد و تصريح کرد: متاسفانه يکي از بهترين بازيکنانمان فرناز زينلي را هفته آخر به دليل برخي مشکلات در اختيار نداريم و اين در روند موفقيت تيم تاثيرگذار خواهد بود
وي از انجام تمرينات تيمش به طور منظم در استخر کوثر مشهد خبر داد و افزود: ما هفته اي 3 جلسه در استخري که هيات قايقراني در اختيار گرفته تمرين مي کنيم.
مربي تيم کانوپولوي هيات قايقراني خراسان رضوي افزود: ما دو دوره قبل قهرمان شديم و در مشهد هم از طرف تربيت بدني و هم هيات حمايت خوبي از ما صورت مي گيرد و توانستيم جوانان مستعدي را جذب قايقراني کنيم.
تحقيقي ضمن تشکر از زحمات مسئولين فدراسيون اظهار داشت: با توجه به حمايت مسئولين فدراسيون از کانوپولو ليگ در سطح بالايي برگزار مي شود اما اميدواريم در دوره هاي بعدي ليگ با جذب اسپانسر هاي قوي ليگ هاي بهتري داشته باشيم که در پيشرفت کانوپولو و پشتوانه سازي براي تيم ملي بسيار موثر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.