اولين دوره مسابقات تکنيک قايقراني آبهاي آرام پايگاههاي قهرماني کشوربه مناسبت دهه مبارک فجر برگزار مي شود

اولين دوره مسابقات تکنيک قايقراني آبهاي آرام پايگاههاي قهرماني کشور به مناسبت دهه مبارک فجر در 2 بخش دختران و پسران در درياچه مجموعه ورزشي آزادي از امروز 30 بهمن آغاز مي شود.
اين دوره مسابقات امروز و فردا با حضور 74 ورزشکار از 4 استان گيلان ، مازندران ، تهران و هرمزگان برگزار مي شود.
علي پورعسگرپرست رئيس کميته آبهاي آرام کشورمان در اين خصوص گفت : اين مسابقات در اصل تست گيري از قايقرانان و سنجش عملکرد مربيان پايگاهها است تا ببينيم در اين مدت که پايگاهها را راه اندازي کرده ايم فعاليتشان در چه حدي بوده است. همچنين مي خواهيم ضمن تشويق ورزشکاران در همين ابتداي کار اگر ضعفي هست برطرف کنيم.
وي ادامه داد: به دليل اينکه قايقرانان پايگاهها متولدين 72 به بالا هستند و در سن رشد مي باشند ، برنامه تست گيري به اين شکل است که امروز صبح طول قد، ارتفاع بالاتنه و فاصله دو دست را اندازه مي گيريم تا ببينيم در مقايسه با اندازه هاي قبلي چه ميزان رشد داشته اند، بعدازظهر تست 2000متر را برگزار خواهيم کرد که در اصل تست گيري تکنيک بچه ها مي باشد و زير نظر شفر سرمربي تيم ملي انجام مي شود و فردا نيز تست تکنيک کار در خشکي از قايقرانان گرفته خواهد شد.
پورعسگرپرست در خصوص نحوه امتيازدهي بيان کرد: براي اينکه قايقرانان سرخورده نشوند نتايج را به خودشان اعلام نخواهيم کرد و فقط فرمهايي را در اختيار مربيان قرار مي دهيم و عملکرد بچه ها را با گزينه هاي خوب، متوسط و ضعيف مشخص مي کنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.