خبرهاي خوبي در آينده از موفقيت بادباني در ميادين جهاني خواهيد شنيد

مسئول کميته بادباني فدراسيون قايقراني گفت: در 4 سال آينده خبرهاي خوبي از موفقيت‌هاي رشته بادباني ايران در ميادين بزرگ جهاني خواهيد شنيد.
سهرابيان به‌تازگي از سوي رياست فدراسيون قايقراني سمت مديريت کميته بادباني را بر عهده گرفته است. وي در کارنامه خود پست مدير کلي تربيت‌بدني دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس کميته تحقيق و پژوهش فدراسيون قايقراني را دارد و از ملي‌پوشان سابق رشته آب‌هاي آرام و عضو هيات رئيسه فدراسيون نيز است.
عليرضا سهرابيان پس از قبول اين سمت در خصوص وضعيت بادباني عنوان کرد: در کليه کشورها رشته بادباني به عنوان يک فدراسيون فعاليت مي‌کند، اما در کشور ما اين رشته در قالب يک کميته اداره مي‌شود، با اين وجود فدراسيون قايقراني ايران قصد دارد تا با حمايت از اين ورزش آينده روشني را براي اين رشته رقم بزند و ما در 4 سال آينده خبرهاي خوبي از موفقيت‌هاي بادباني در ميادين بزرگ جهاني خواهيم شنيد و شاهد حضور قايقرانان در المپيک‌هاي آتي خواهيم بود.
سهرابيان در خصوص وضعيت تمرينات تيم ملي گفت: در حال حاضر خالد مربي پاکستاني هدايت ملي‌پوشان را بر عهده دارد. وي براي رده‌هاي پايه مربي مناسبي است اما اگر بخواهيم براي رقابت با برترين‌هاي اين رشته آماده شويم بايد از مربيان طراز اول جهاني استفاده کنيم.
وي گفت: در حاشيه سواحل خليج فارس شرايط برپايي اردوهاي خوبي را داريم و با توجه به امکانات مناسبي که فدراسيون براي اين رشته فراهم کرده است مي‌توانيم با اطمينان از آينده روشن اين رشته سخن بگويم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.