کرج قهرمان شد

مسابقات کانوپولوي المپياد ايرانيان در بخش آقايان امروز 12 بهمن ماه با قهرماني تيم کرج به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، رقابتهاي امروز در مرحله نهايي برگزار شد که در بازي اول کرج 5 بر يک خوزستان را از پيش رو برداشت و به دليل برد در تمام بازيها مستقيماً راهي فينال شد و خوزستان نيز با اين شکست براي راهيابي به فينال منتظر بازي گيلان و مرکزي ايستاد تا با برنده اين بازي مسابقه دهد . در بازي بعدي گيلان 2-3 از مرکزي باخت و مکان چهارم را به دست آورد .
در مسابقه ماقبل فينال خوزستان و مرکزي به مصاف هم رفتند که در وقت معمول بازي 3-3 مساوي شدند و در وقت اضافه خوزستان با به ثمر رساندن 1 گل مسابقه را 4 بر 3 به سود خود به پايان رساند.
در فينال نيز کرج در يک بازي نزديک موفق شد 4 بر 3 خوزستان را شکست دهد .
در جدول رده بندي کرج قهرمان شد، خوزستان و مرکزي دوم وسوم شدند و گيلان، اردبيل، مازندران، اصفهان، کرمانشاه، فارس، قزوين و زنجان رده هاي چهارم تا يازدهم را به دست آوردند.
ديروز نيز 4 مسابقه از مرحله مقدماتي و 12 مسابقه از مرحله نيمه نهايي برگزار شد. در مرحله مقدماتي فارس 5 بر 3 زنجان را برد، خوزستان 8 بر 2 مازندران را از پيش رو برداشت، کرمانشاه 1-4 از اردبيل باخت و مرکزي نيز 9 بر 4 اصفهان را شکست داد.
در مرحله نيمه نهايي نيز زنجان 1-5 قزوين را برد، کرج 4 بر صفر از سد خوزستان گذشت، مازندران 1- صفر مغلوب اردبيل شد، فارس 4-7 از کرمانشاه شکست خورد، کرج 6 بر 1 مرکزي را از پيش رو برداشت، بازي 2 تيم اردبيل و گيلان 3-3 مساوي به پايان رسيد، کرمانشاه 3-9 از اصفهان باخت، خوزستان و مرکزي با نتيجه 3-3 به کار خود پايان دادند، مازندران 2-4 مغلوب گيلان شد، اصفهان 8-5 فارس را شکست داد، خوزستان با نتيجه 5 بر 2 گيلان را برد و در آخرين ديدار نيز مرکزي 1 بر صفر از سد اردبيل گذشت.

در پايان اين رقابتها محمدعلي ملايي از کرج با 17 گل زده به عنوان آقاي گل و هومن قربان بيدگلي از کرج با 7 گل خورده به عنوان بهترين دروازه بان معرفي شدند. تيم کرج نيز با 7 گل خورده بهترين خط دفاع و خوزستان با 45 گل زده بهترين خط حمله را به دست آوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.