ليگ هاي کانوپولو نسبت به دوره هاي گذشته از سطح کيفي بالاتري برخوردار بودند

مسابقات ليگ برتر و دسته يک کانوپولو در بخش بانوان و آقايان پس از برگزاري رقابت هاي هفته گذشته به پايان رسيد. مسئولين برگزاري و تيم هاي شرکت کننده در مسابقات، سطح کيفي ليگ امسال را نسبت به دوره هاي گذشته بهتر دانستند.
مسئول برگزاري مسابقات ليگ کانوپولو گفت: تعداد تيم ها هر دوره نسبت به دوره قبل رشد کرده و به همين نسبت تعداد ورزشکاراني که حضور دارند چه در بخش بانوان و چه در بخش آقايان افزايش پيدا کرده است و ليگ هاي امسال از دوره هاي گذشته از سطح کيفي بالاتري برخوردار بودند.
مرتضي محرابي ادامه داد: فکر مي کنم تيم ها از نحوه برگزاي مسابقات رضايت داشتند و ما تلاش مي کنيم دوره جديد نسبت به دوره هاي گذشته در سطح بالاتري برگزار شود.
وي افزود: در ليگ گذشته بيشتر تيم ها مشکل قايق داشتند و تلاش مي کنيم با حمايت از توليد کنندگان داخلي اين مشکل برطرف شود.
محرابي از بالارفتن سطح کيفي ليگ در دوره هاي آينده خبر داد و تصريح کرد: در دوره جديد اتفاقات خوبي در ليگ مي افتد و با اجرايي شدن قوانين جديد مالکيت توپ، سرعت و کيفيت مسابقات افزايش پيدا خواهد کرد.
وي از افزايش تعداد تيم ها در دور آينده ليگ خبر داد و اظهار داشت: در ليگ هاي کانوپولو در بخش بانوان و آقايان 18 استان فعاليت دارند و ليگ برتر را مانند سال گذشته با 8 تيم برگزار خواهيم کرد و در ليگ دسته يک هم بايد ببينيم چند تيم اعلام آمادگي مي کنند.
محرابي جذب اسپانسر را مهمترين برنامه سال آينده ليگ دانست و بيان کرد: يکي از مهمترين مشکلات در ليگ گذشته عدم حضور اسپانسرهاي قوي براي مسابقات بوده است به اين دليل که ليگ هزينه هاي زيادي دارد که بايد با جذب اسپانسر قسمتي از آنها رفع شود.
وي ادامه داد: براي ليگ آينده اميدواريم که با همکاري تمام تيم ها و همچنين انعکاس برگزاري مسابقات توسط رسانه ها اسپانسرهاي بيشتري جذب کنيم.
محرابي تاکيد کرد: فدراسيون تا حد امکان امکانات در اختيار تيم ها قرار مي دهد اما تيم ها بايد با جذب اسپانسر هزينه هاي خود را تامين کنند تا ضمن جذب حمايت بخش خصوصي کيفيت ليگ نسبت به دوره هاي گذشته بالا برود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.