سيلورهاي ايران براي اولين بار در 5 رشته به مصاف حريفان مي روند

ملي پوشان دختر و پسر تيم بادباني کشورمان 25 بهمن ماه به قطر اعزام مي شوند تا با حريفان خود در هجدهمين دوره مسابقات بين المللي دوحه به رقابت بپردازند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها 27 بهمن ماه در دوحه آغاز مي شود و تا اول اسفند ماه ادامه دارد. سيلورهاي شرکت کننده در اين رقابتها در قايق دونفره هابي 16 و قايقهاي يکنفره ليزر استاندارد، ليزر راديال، ليزر 7/4 ، آپتيميست و 470 به مصاف هم خواهند رفت و ملي پوشان کشورمان نيز غير از رشته 470 در همه رشته ها حضور خواهند داشت. اعضاي تيم ملي ايران که تنها سابقه حضور در رشته هاي آپتيميست و هابي 16 را در رقابتهاي بين اللملي دارند در بقيه رشته ها براي اولين بار به آب مي زنند تا تجربه حضور در مسابقات را پيدا کرده و خود را در برابر حريفان قدرتمند محک بزنند.
نادر و قادر درويشي، حسين عيسي پور، محمد رهي، سياوش رجبي و محسن صبربخش در رشته هابي 16، صمد پناهي و رضا نريماني در رشته ليزر استاندارد، سروش قادري، مسعود جاني نسب و پريسا مرادي در رشته ليزر 7/4 ، مجيد سيفي، شهاب خاتم و وحيد ابراهيمي در ليزر راديال و کيوان حسن زاده، حسن مهدي زاده، حسن وجداني، محمدعلي رسولي و سيده فاطمه جعفري در رشته آپتيميست براي حضور در اين رقابتها انتخاب شده اند که البته تا زمان اعزام نيز امکان تغيير يا حذف سيلورها وجود خواهد داشت. در اين سفر ديويد ميرالتا سرمربي و خالد پرويز مربي تيم ملي ، هدايت ورزشکاران ايران را به عهده دارند.
در دوره گذشته اين مسابقات 4 نفر از سيلورهاي کشورمان در رشته هابي 16 حضور داشتند که حسين عيسي پور و مجيد سيفي در اولين حضور خود موفق شدند مدال نقره را از آن خود کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.