جلسه ثبت نام و هماهنگي ليگ برتر کانوپولو برگزار خواهد شد

جلسه ثبت نام و هماهنگي ليگ هاي برتر کانوپولوي بانوان و آقايان پنجشنبه 19 تيرماه در برج قايقراني درياچه آزادي برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هشتمين دوره مسابقات ليگ برتر کانوپولوي آقايان و هفتمين دوره مسابقات ليگ برتر کانوپولوي بانوان پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد. به همين منظور مسئولان کميته کانوپولو از باشگاه هاي سراسر کشور دعوت کردند تا در جلسه ثبت نام و هماهنگي ليگ هاي کانوپولو، پنجشنبه 19 تيرماه در برج قايقراني درياچه آزادي گردهم آيند. اين جلسه با حضور باشگاه هاي حاضر در ليگ هاي برتر آقايان و بانوان کانوپولو از ساعت 10 تا 12 انجام مي شود.
در جلسه هماهنگي ليگ برتر که تمام باشگاه ها موظف به حضور در آن هستند، نماينده باشگاه ها در بخش بانوان و آقايان با انجام راي گيري انتخاب خواهد شد.
گفتني است فدراسيون قايقراني با ملاک قرار دادن افراد حاضر در اردوي تيم ملي جهت آمادگي براي حضور موفق در مسابقات قهرماني جهان فرانسه، شرايط خاصي را براي باشگاه ها در خصوص جذب بازيکن در نظر گرفته است. باشگاه هاي حاضر در ليگ برتر مجاز به استفاده از 3 ملي پوش، 2 نفر غير بومي و 2 قايقران زير 20 سال هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.