ورزشکاران انتخابي اسلالوم بانوان به اردو فراخوانده شدند

ورزشکاران انتخابي رشته اسلالوم بانوان به منظور شرکت در اردوي انتخابي تيم ملي از امروز 5 اسفند تمرينات خود را در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، تيم ملي اسلالوم کشورمان سال آينده مسابقات مهمي از جمله کاپ يک جهاني تيرماه در فرانسه ، کاپ 2 جهاني در اسلواکي، کاپ 3 جهاني در آلمان، مسابقات قهرماني جهان شهريورماه در اسپانيا و مسابقات قهرماني آسيا را پيش رو دارد. به همين منظور12 دختر به اين اردو دعوت شدند و از امروز 5 اسفند لغايت 8 اسفند ماه در اين اردو حضور دارند.
سميه فلاح عسگري از گيلان، سلماز عباسي از تهران، ندا سليماني از زنجان، منيره نصر، شادي کلانتري، رکسانا رازقيان، عالمه بني طبا و فريبا حديدي از اصفهان، آيدا گلرخي و مليحه ابراهيمي از خراسان رضوي، زهرا زحمتکش از فارس و سمانه ماهيني از بوشهر زير نظر ليدا خليلي به عنوان دستيار مربي در تيم ملي بانوان حضور دارند.
پيش از اين نيز ٢٥ بهمن لغايت ٢٩ بهمن ماه محسن قريشي، برديا مهرجو، نيما مي مي، مهدي نظري، محمد محمدي، شهريار قلي پور و همايون محمدپور از گيلان، محمد کربلايي، حسين بيگي، عليرضا آصفي، محمدرضا محمد و خشايار خدايي از تهران، حيدر حيدري، آريا جعفري و عليرضا رضايي از اصفهان، محمدبابايي، فردين ظاهري و هيوا نسيمي ازکردستان، امير معتمد از بوشهر، سعيد اردلان از کرمانشاه و حسين ستوده و عليرضا ناظري از خراسان رضوي در تيم ملي آقايان زيرنظر اسفنديار شيرمحمدي، مهرداد رحيمي و امير حسين مهياري به تمرين پرداختند. که اسامي نفرات انتخاب شده به زودي اعلام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.