هدفم کسب عنوان بهترين دروازباني در ليگ بود که به آن دست پيدا کردم

تيم باشگاه مقاومت بسيج که هومن بيدگلي به عنوان دروازبان در آن فعاليت مي کند به همراه تيم نفت فلات قاره با دريافت 24 گل کمترين گل خورده را در رقابت ها ليگ برتر کانوپولو داشته اند. بهترين دروازبان ليگ برتر کانوپولو از برنامه ريزي اش براي کسب اين عنوان خبر داد و تلاش جمعي تيم را مهمترين عامل موثر در اين مسئله قلمداد کرد.
بيدگلي گفت: از اول فصل اين هدفگذاري را داشتم که کمترين گل را دريافت کنم و هر وقت براي موفقيتي برنامه داشته باشي حتما به آن دست پيدا مي کني.
هومن بيدگلي اضافه کرد: با برنامه و مستمر تمريناتم را دنبال کردم و به غير از تمرينات تيمي تمرينات انفرادي دروازباني هم داشتم.
وي اظهار داشت: البته متاسفانه در بازي آخر مقابل تيم نفت گل زيادي خورديم و از اين بابت خيلي ناراحتم. تيم نفت تيم خيلي خوبي است اما اين اختلاف گل نتيجه عادلانه اي نبود.
بيدگلي سطح ليگ را نسبت به دوره هاي گذشته بهتر دانست و تصريح کرد: سطح ليگ هر سال نسبت به سال هاي گذشته خيلي بهتر مي شود امسال هم سطح ليگ بسيار بالا بود و بازي ها نزديک دنبال مي شد.
دروازبان کرجي تيم مقاومت بسيج ادامه داد: تيم ها براي بهتر ظاهر شدن در رقابت ها نيازمند حمايت اسپانسرهاي قوي هستند و اميدوارم در دوره هاي آينده با جذب اسپانسرهاي قوي ليگ بهتري داشته باشيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.