انتظاري جز قهرماني نداشتيم

باشگاه مقاومت بسيج در پايان مسابقات ليگ برتر کانوپولوي بانوان با اقتدار عنوان قهرماني را کسب کرد. الهه عمرو مربي اين تيم معتقد است عنوان قهرماني لياقت بازيکنان تيمش بوده و با شايستگي اين نتايج را به دست آورده اند.
مربي تيم باشگاه مقاومت بسيج گفت: بايد در اين مسابقات اول مي شديم و با شناختي که نسبت به بازيکنانم داشتم انتظارمان فقط قهرماني تيم بود.
الهه عمرو ادامه داد: تمرينات مستمر و پشتکار بچه ها باعث هماهنگي و يکدستي تيم شده بود. با توجه به اينکه بازيکنان تيم ما اکثرا اصفهاني هستند و چند سال است که باهم تمرين مي کنند کاملا با هم هماهنگ هستند.
وي اظهار داشت: هر چه تمرينات بيشتر باشد تمرکز بازيکن بيشتر مي شود و با علاقه اي که در بازيکنان تيمم مي ديدم با تمام وجود براي کسب موفقيت تلاش مي کردند و در واقع اين پيروزي نتيجه زحمات و پشتکار تمام افرادي است که براي اين تيم زحمت کشيده اند.
عمرو خاطرنشان کرد: امسال ليگ بسيار خوبي نسبت به سال هاي قبل داشتيم و تجربه تيم ها بيشتر شده اما بايد ترتيبي اتخاذ شود تا تمام استان ها بتوانند در ليگ تيم داشته باشند.
وي تصريح کرد: با آموزش مربيان و اعزام آنها به همه استان ها بايد تمام هيات ها صاحب تيم هاي قوي شوند البته حضور اسپانسرها هم در کانوپولو تاثير زيادي بر پيشرفت اين رشته در سطح کشور دارد.
عمرو پيشرفت کانوپولو در کشور را نشانه توجه فدراسيون به اين رشته دانست و بيان کرد: با توجه ويژه اي که فدراسيون به برگزاري ليگ هاي کانوپولو دارد، اين ليگ در سطح بالايي برگزار شد و اميدواريم در دوره هاي بعدي پيشرفت بيشتري را در ليگ شاهد باشيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.