هماهنگي بين بازيکنان در کانوپولو بيشترين نقش را ايفا مي کند

با پايان يافتن ليگ برتر کانوپولوي بانوان تيم باشگاه مقاومت بسيج با کسب حداکثر امتياز به مقام قهرماني دست پيدا کرد. اين تيم با 146 گل زده و 13 گل خورده عنوان بهترين خط دفاع و حمله را نيز کسب کرده است. ريحانه عمرو دروازبان مقاومت بسيج با تنها 13 گل خورده به عنوان دروازبان برتر اين رقابت ها انتخاب شده است.
بهترين دروازبان ليگ برتر کانوپولوي بانوان گفت: تيم بسيج تيم کاملا هماهنگي است چون ما چند سال است که باهم تمرين مي کنيم. اين هماهنگي باعث مي شود که در دفاع و حمله بهتر عمل کنيم و بيشترين گل را زده و کمترين گل را دريافت کنيم.
ريحانه عمرو ادامه داد: رشته کانوپولو چون به صورت تيمي برگزار مي شود هماهنگي و ارتباط بازيکنان نقش بسيار مهمي در آن دارد.
وي که قايقراني را از سال 80 آغاز کرده تجربه بالاي خود را عامل موثر در دريافت گل کمتر دانست و بيان کرد: من 9 سال عضو تيم ملي بودم و اين تجربه در بازي خيلي به کمکم مي آيد و نقش تاثيرگذاري در دريافت گل کمتر دارد.
عمرو تصريح کرد: اين دوره از ليگ کانوپولو نسبت به دوره هاي گذشته پيشرفت محسوسي داشت. بازي هاي انفرادي بازيکنان خيلي بهتر ديده مي شد و تجربه تيم ها بالا رفته بود.
وي افزود: نحوه برگزاري مسابقات هم خيلي خوب بود و اين مسئله نشان از توجه فدراسيون به رشته جذاب کانوپولو است.
عمرو در مورد نقش اسپانسر ها در ورزش اظهار داشت: من موفقيت تيم خودمان را ناشي از حضور اسپانسر قوي مي دانم. حضور اسپانسر و حمايت از تيم باعث ايجاد انگيزه در بازيکنان مي شود. يکي از مزاياي برگزاري ليگ همين جذب اسپانسرها و فراهم شدن منبع درآمد براي قايقرانان است که بايد به اين دليل از تشکيل ليگ توسط فدراسيون تشکر کنم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.